Drużyna z Elbląga będzie walczyła o 40 tys. zł w programie „Rodzina wie lepiej”

Dziś w programie “Rodzina wie lepiej” w TVP1 o godzinie 18:30 o główną nagrodę – 40 tysięcy złotych będzie walczyła drużyna z Elbląga! 

W programie zobaczymy zmagania elbląskiej drużyny, którą poprowadzi Mirosława Kaźmierczak.

Nowy teleturniej Jedynki to gra rodzinna, w której biorą udział 5-osobowe zespoły składające się z członków rodziny lub grupy przyjaciół. Główna nagroda to 40.000 zł. Zgodnie z zasadami programu, rodziny wybierają spośród siebie jednego uczestnika, który będzie pełnił kluczową rolę odpowiadając na pytania z wiedzy ogólnej. Podczas odpowiedzi na pytania nie korzysta on z żadnej pomocy, a pozostali członkowie rodziny znajdują się w innym pomieszczeniu nie słysząc ani pytań, ani jego odpowiedzi. Po udzieleniu odpowiedzi przez uczestnika, rodzina musi odgadnąć, czy jej przedstawiciel odpowiedział na pytanie prawidłowo, czy też nie. Jeżeli rodzina uzna, że na zadane pytanie nie padła prawidłowa odpowiedź, może wykupić tzw. ubezpieczenie i przejść do kolejnej rundy gry.

Teleturniej emitowany w Polsce przez telewizję TVP1 od 28 sierpnia 2017 roku. Program oparty jest na licencji izraelskiego formatu Sure or Insure. Główną nagrodą w polskiej wersji show jest 40 000 zł. Prowadzącym programu jest Marcin Rams.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register