Duety na sto dwa

Jeżeli mówisz świeżość, to myślisz warzywa! Widzisz brytyjską królową, to kojarzysz ją z… psami rasy Welsh Corg. Istnieją takie duety, które na trwałe zagościły w naszych umysłach.

Bez jednego elementu nie wyobrażamy sobie drugiego. Poznaj 5 klasycznych „połączeń”
znanych w naszej historii, o których każdy słyszał.

  • Klasycznie

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Od naszego wyglądu bardzo wiele zależy. Zapewne niejedna Pani chciałaby przypominać boską Audrey Hepburn. Marzy o byciu piękną, podziwianą i adorowaną. Jeżeli chcesz poczuć się, jak gwiazda filmu, powinnaś koniecznie zafundować sobie czarną prostą sukienkę, której urok mogą podkreślić jedynie perły. Pamiętaj „mała czarna” + perły = styl i klasa.

  • Jak koziołek

Jeżeli myślicie o Poznaniu, to pierwszą rzeczą, która Wam się skojarzy z tym miastem będą… koziołki. Stolica Wielkopolski może pochwalić się wieloma zabytkami i ciekawą historią. Jednak wielu turystów przyjeżdża do niej, aby o 12.00 zobaczyć „trykające się” koziołki. Dopiero po tym widowisku spokojnie udaje się w podróż po Poznaniu.

  • Gwiezdne Wojny?

Najzabawniejszy duet w serii Gwiezdne Wojny? Nie, nie będzie to Han Solo ze swoim wiernym towarzyszem Chewbaccą. Zatem o kim mowa? Oczywiście o R2D2 i C3PO. Dwa blaszaki, które od lat bawią widzów kultowej produkcji. „Mądrala” R2D2 oraz „gaduła” C3PO stali się prawdziwymi gwiazdami kina. Bez nich Gwiezdne Wojny nie byłyby takie same, a przygody kosmicznych bohaterów straciłyby wiele uroku.

  • Śpiewająco

Zapewne kojarzycie kultową piosenkę lat 80. „Felicita”. W końcu to ona przez długi czas królowała na muzycznych listach przebojów. Doskonały duet, który ją stworzył to Albano i Romina Power. Głęboki męski głos i melodyjność – to właśnie one uczyniły z piosenki hit. Wszyscy, bez wyjątku ją nucili. Nie wierzysz? Poproś rodziców, aby przygotowali listę przebojów z lat młodości, a sam się przekonasz.

  • Jak sandwicz, to SUBWAY®

Myślisz o czymś pysznym, świeżym i lekkim? Zapewne po głowie chodzi Ci jakaś przekąska, np. sandwicz. Nie krępuj się i odwiedź restaurację SUBWAY®, bo tylko tam znajdziesz to, co lubisz najbardziej – samodzielnie skomponowanego suba. Pachnący chleb, doskonałe warzywa oraz soczyste mięsa to niezaprzeczalnie znaki rozpoznawcze marki. Daj się porwać smakowi i codziennie odkrywaj nowe kombinacje.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register