Duża ilość narkotyków zabezpieczona przez policję

Kryminalni z Mokotowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 280 gramów marihuany i 600 gramów mefedronu.  Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Do zatrzymania doszło na terenie dzielnicy Mokotów. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego podejrzewając mężczyznę o przestępstwa narkotykowe zorganizowali zasadzkę w jego miejscu zamieszkania. Podczas przeszukania lokalu zajmowanego przez 26-latka ujawnili i zabezpieczyli blisko 800 gramów środka, który trafił  do badań. Wstępne wyniki wskazują, że zabezpieczone substancje są narkotykiem. Ponadto w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli 11 dokumentów tożsamości na różne nazwiska.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze sprawdzają teraz m.in. skąd pochodziły zabezpieczone narkotyki, a także czy podejrzany zajmował się również handlem.

źródło: policja.wa.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register