Dwukrotne potrącenie pieszych. Jedna osoba w stanie krytycznym

Policjanci wyjaśniają dwa wypadki z udziałem pieszych. Doszło do nich wczoraj (06 grudnia) w Elblągu oraz w miejscowości Łęcze (gm. Tolkmicko). W jednym przypadku 89-letnia kobieta doznała ciężkich obrażeń ciała. Jej stan jest krytyczny.

Jeszcze nie wiadomo kto zawinił. Wyjaśni to oczywiście policyjne dochodzenie. Niemniej jednak funkcjonariusze apelują zarówno do pieszych, jak i do kierowców o większą ostrożność. Warunki do jazdy są fatalne, a widoczność ograniczona.

Obydwa zdarzenia miały miejsce wczoraj po południu. Pierwsze na ulicy Robotniczej w Elblągu. Około godziny 16 kierująca samochodem dacia duster potrąciła 89-letnią kobietę, która przechodziła w miejscu niedozwolonym. Poszkodowana doznał otwartego złamania przedramienia, złamania miednicy i poważnych obrażeń głowy. Kobieta przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej w szpitalu wojewódzkim. Jej stan jest ciężki. Kierująca była trzeźwa.

Kolejne zdarzenie miało miejsce 20 minut później w miejscowości Łęcze (gm. Tolkmicko). Tam kierowca dostawczego volkswagena potrącił 56-latka, który przechodził przez jezdnię. Mężczyzna z obrażeniami głowy również trafił do szpitala.

Policjanci apelują o ostrożność!

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

1 komentarz

  • Piesza Reply

    8 grudnia 2018 at 20:55

    Starzy ludzie zachowuja sie tak jak by im wszystko bylo wolno.Czesto gesto na Wiejskiej leza przez ulice w niedozwolonym miejscu i jeszcze z wozeczkami.Masakra walnac jej mandat to sie nauczy.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register