Dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu pomogły schronisku dla zwierząt

W Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu uczymy dzieci miłości i empatii dla zwierząt, dla wszystkich form życia na naszej planecie. Dlatego, jak co roku, zimą wspieramy nasze elbląskie schronisko dla bezdomnych zwierząt.

Dzieci z tego niepublicznego elbląskiego przedszkola doskonale wiedzą, że należy otaczać miłością i opieką każde zwierzę żyjące obok nas. Uczą się tego podczas wielu spotkaniach ze zwierzątkami, organizowanych w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

Dlatego co roku organizujemy w naszym żłobku i przedszkolu w Elblągu zbiórkę niezbędnych rzeczy dla bezdomnych zwierząt. Dzięki wsparciu rodziców dzieci z Małego Europejczyka zebraliśmy potrzebną karmę dla bezdomnych psów i kotów. To jednak nie wszystko, udało nam się również zebrać koce i kołdry – te ciepłe okrycia z pewnością pomogą zwierzątkom przetrwać ciężkie warunki pogodowe w schronisku.

Przy okazji dzieci z tego niepublicznego elbląskiego przedszkola zwiedziły całe schronisko, mogły obejrzeć w jakich warunkach przebywają porzucone psy i koty, a z niektórymi zwierzakami również się pobawić.

To bardzo potrzebna lekcja dla dzieci, ponieważ od małego należy wpajać im nie tylko miłość, ale również odpowiedzialność za zwierzęta, które przygarniamy do domu. Uczymy również aby nie były obojętne na krzywdę porzuconych zwierzaków.

Więcej informacji i filmów z naszej wizyty w schronisku dla zwierząt w Elblągu można obejrzeć na naszej stronie na facebooku.

https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt  

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register