Dzień Dziecka w Elblągu. Co będzie się działo?

Prezydent Witold Wróblewski zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta na festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się 1 czerwca na Placu przy Katedrze oraz na ul. Stary Rynek.

– Atrakcji dla naszych milusińskich z pewnością nie zabraknie. Mam nadzieję, że będzie to dla wszystkich dzieci dzień radosny, spędzony na wspaniałej zabawie – zachęca Witold Wróblewski prezydent Elbląga.

Festyn podzielony będzie na dwie części. W pierwszej, która rozpocznie się o godz. 10.30 przekazane zostaną dzieciom klucze do miasta. Odbędą się również wspólne tańce, występy artystyczne i pokazy gołębi pocztowych.

dzien-dziecka

Na godz. 16.30. natomiast zaplanowano koncert zespołów wokalnych i instrumentalnych oraz tanecznych z Młodzieżowego Domu Kultury. O 18.30 przed elbląską publicznością wystąpi zespół 4DREAMERS.

Ponad to w czasie festynu działać będą strefy: animacji plastycznej, rekreacji i sportu, artystyczna, kolorowej buźki. Na ul. Stary Rynek odbywać się będą także pokazy pojazdów i sprzętu służb mundurowych oraz wojska. Planowana jest również wizyta motocyklistów z grupy MOTOTEAM ELBLĄG.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register