Niebezpieczne zabawy młodzieży w Parku Dolinka w Elblągu

Najprawdopodobniej złamaniem nogi 18-letniej dziewczyny zakończyła się niebezpieczna zabawa młodzieży w Parku Dolinka w Elblągu. W niewłaściwy sposób korzystali z karuzeli dla dzieci.

W minioną środę podczas kontroli parku, patrol straży miejskiej zauważył dziewczynę leżącą przy jednym z urządzeń. Na miejscu okazało się, że kręcąc się na karuzeli, zahaczyła nogą o metalowy element konstrukcji, po czym z impetem spadła na ziemię. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego poszkodowanej udzielono pierwszej pomocy oraz wsparcia.

Z nagrania monitoringu wizyjnego, którym objęty jest plac zabaw wynika, że sposób korzystania z karuzeli był nieprawidłowy. Towarzyszący dziewczynie koledzy zbyt mocno rozkręcili urządzenie, na skutek czego poszkodowana spadła.

– Straż miejska apeluje o rozsądne korzystanie z urządzeń na terenie parku Dolinka – informują strażnicy miejscy. – Już za tydzień dla dzieci i młodzieży rozpoczną się wakacje. Wspólnie zadbajmy więc o bezpieczeństwo, aby podobne sytuacje nie miały więcej miejsca.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register