Dziś Koncert Noworoczny w Elblągu

Tradycyjnie w wieczór Trzech Króli poznamy laureatów nagród Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego za rok 2022. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji z tego wydarzenia.

6 stycznia dowiemy się, kto otrzymał Nagrody Prezydenta Miasta za rok 2022 za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta.  Galę uświetni koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej i Tango Attack, który poprowadzi Hadrian Tabęcki.

Relację z gali wręczenia nagród oraz koncertu będzie można obejrzeć 6 stycznia o godz. 17 na antenie telewizji Truso TV, a także na stronie internetowej Truso TV i miejskich mediach społecznościowych. Retransmisja Koncertu Noworocznego w niedzielę o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.

Po raz pierwszy Nagrody Prezydenta przyznane zostały w 1991 roku. Do zacnego grona dotychczasowych laureatów, w najbliższy piątek dołączy kolejnych jedenastu nagrodzonych, którzy otrzymają wyróżnienia w dziedzinach: kultura i sztuka, przedsiębiorczość i innowacja, działalność oświatowa i naukowa, sport i turystyka, ochrona zdrowia, działa

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register