Edmund Szwed. Dlaczego POLEXIT? Jestem za … a nawet przeciw.

Polko i Polaku, jeżeli chcesz, by ruszyła obrona Polski i Polaków  przed  koszmarem Zielonego Ładu i  katastrofalnymi skutkami  Dyrektyw Unijnych (ETS 2, Fit for 55 i EPDB), to wiedz, że razem możemy przystąpić do obrony już 9 czerwca 2024 roku.

Koszmar Zielonego Ładu. Czytaj więcej: https://www.facebook.com/edmund.szwed/videos/420450747544759

Z inicjatywy  światłych i szczerze oddanych Polsce Polaków, możemy zrealizować “Powszechny Projekt Celu Zbiorowego Polaków”

Czym jest „Powszechny Projekt Celu Zbiorowego Polaków”? Jest to jasno sprecyzowany cel, który prowadzi do efektu ważnego dla naszej narodowej i gospodarczej wspólnoty. Dzięki niemu do 2030 roku Polacy obronią się przed koszmarem „Zielonego Ładu”, jednocząc się wokół celu, zaspakajając większość naszych polskich potrzeb.  W efekcie końcowym zrodzi się wielki wspólnotowy sukces. Pozwoli on w pełni rozwiązać problem braku mieszkań dla Polek i Polaków min., każda Polka/Polak będą mogli zamieszkać we własnym domu plus energetycznym o pow. 146,1 m² + 2 garaże po 21,6 m² na działce 841,8 m² z miesięcznym czynszem 540 zł i kosztem jego utrzymania ok. 100 zł.

Konsekwencje Dyrektyw Unijnych okażą się  katastrofalne ale dla pozostałych 26 państw UE.

Dla Polski będą wręcz zbawienne. Polska z tej sytuacji wyjdzie obronną ręką. 

Rozwój polskiego transportu morskiego kontenerów morskich, samochodów, towarów masowych i sypkich spowoduje gigantyczne zapotrzebowanie dla polskich stoczni na budowę kontenerowców, samochodowców, masowców oraz budowę terminali kontenerowych do obsługi statków pracujących  z wykorzystaniem  darmowej energii elektrycznej pochodzącej z agregatów geotermalnych  pracujących w oparciu o płytką geotermię i zestaw 8 pomp ciepła pracujących w kaskadzie zdolnych do produkcji pary o temperaturze 450 st.C i mocy 1 MWe. Agregaty te będą mogły pracować 24 h/365 dni non stop.

Następstwem tego, będzie zwiększone zapotrzebowanie na produkcję blach okrętowych przez Hutę Częstochowa i profili stalowych przez Hutę Pokój. Dzięki polskiej myśli inżynierskiej udało się pokonać bariery stwarzane przez wszystkie przytoczone Dyrektywy Unijne i stworzyć podwaliny pod Powszechnym Projektem Celu Zbiorowego Polaków, który  zapoczątkuje  ogromny,  gospodarczo- społeczny rozwój Polski.

Dlatego POLEXIT,  na  TAK lub NIE, dla autorów „Powszechnego Projektu Celu Zbiorowego Polaków” nie ma żadnego znaczenia!

Obecnie, możemy nawet  milcząco akceptować absurdy Unijnych Dyrektyw, tym bardziej, że  będą one sprzyjać wykończeniu  naszej  konkurencji.

Polko i Polaku, to teraz decyduje się Twoja przyszłość i dobrostan Twojej rodziny! Rzecz idzie  o pomyślność Polski i wszystkich Polaków.

Proszę udostępnij tę wiadomość znajomym i nieznajomym!

Edmund Szwed
KW POLEXIT
Okręg 11 pozycja nr 2

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register