Edmund Szwed. POLEXIT, jestem za …. a nawet przeciw, czyli rzecz o wyborach do Europarlamentu 2024

Część Polaków wie, większość niestety nie wie o Zielonym Ładzie i jego katastroficznych skutkach, które szykuje nam UE.

Jaką katastrofą jest Zielony Ład odsłuchasz więcej:

https://www.facebook.com/edmund.szwed/videos/420450747544759

W KOMITECIE WYBORCZYM POLEXIT są Polacy, którzy nie tylko wiedzą, jak jest źle. Wiedzą przede wszystkim, co należy zrobić, by się przed tą katastrofą obronić. Wiedzą też, jak to zło w Dobro dla Polski i Polaków zamienić.

W języku chińskim słowo kryzys i szansa mają taką samą pisownię. Polacy więc, być może mogą być szczęśliwi z powodu tych dyrektyw, gdyż one Polsce stwarzają szansę, dzięki której Polska w roku 2030 może stać się największą gospodarką w UE.

Unia Europejska wprowadziła 3 Dyrektywy Unijne: Fit for 55, ETS 2 i EPDB zwana dyrektywą budynkową, a przez innych wywłaszczeniową.

Co roztropniejsi Polacy zastanawiają się co z Polską i Polakami będzie? Rząd poprzedni bez zgody Polaków, Zielony Ład podpisał. Rząd obecny również, bez pytania o zdanie Polaków z całą mocą Zielony Ład wdraża.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3587468588249622&set=a.1417962421866927

Polska, aby sprostać założeniom strategii w latach 2021-2040, będzie musiała wpłacić do kasy Unii 2,4 bln zł. Z unijnego Funduszu na rzecz na wspomożenie przemiany energetycznej, w zamian Polska otrzyma zaledwie 15,6 mld zł, czyli ponad stokrotnie mniej, niż wyniesie koszt zmian.

Zgodnie z tymi Dyrektywami Unijnymi Polska, będzie musiała do 2030 r. wnieść do Unii Europejskiej za emisję CO2 opłaty w wysokości w/g Pana Jacka Sasina za pakiet-fit-for-55 Polska będzie musiała zapłacić 2,4 bln zł, czyli porażającą cenę !

Oznacza to, że przy 38 mln Polaków, każdy z nas będzie musiał wpłacić w/g  obecnych ekspertyz, które przytacza Pan Jacek Sasin – 3507 złotych każdego miesiąca, czyli porażającą cenę !

https://www.money.pl/gospodarka/pakiet-fit-for-55-sasin-polska-bedzie-musiala-zaplacic-porazajaca-cene-6725160091974496a.html.

Na mocy Dyrektywy Unijnej Unia Europejska wprowadza EPDB klasyfikacje energetyczne budynków na wzór sprzętu AGD tzw. klasy od A do G. Spowoduje to konieczność  ponoszenia przez Polskę ogromnych nakładów na modernizacje budynków, by doprowadzić je do zero emisyjności.

Zgodnie z tą Dyrektywą Unijną co 3 lata każdy budynek będzie musiał mieć podniesioną klasę energetyczną o jeden stopień. Skoro klas energetycznych jest 7 to oznacza, że przez 21 lat będziemy mieszkać na budowie i non stop modernizować budynki, w których mieszkamy. Dotyczy to również obiektów przemysłowych, handlowych, usługowych i administracji rządowej i samorządowej.

Rząd swoich pieniędzy nie ma. Ma tyle ile nam Polakom zabierze lub zadłuży nas na pokolenia. Dla wielu rodzin będzie to wręcz tragedia

By uchronić Polskę i Polaków mamy opracowane  rozwiązanie – zapewnia Edmund Szwed przedstawiciel KW POLEXIT.

Opracowane przez polską myśl naukową rozwiązania, znajdują się w moim programie wyborczym K W POLEXIT  z którego startuję w Okręgu nr 11, Pozycji 2.

Dzięki tym rozwiązaniom, Polacy uciekną spod miecza UE i nie będą musieli płacić daniny na Fit for 55 i ETS.  Wszyscy Polacy i Polska unikną „zabójczych” opłat na Fit for 55 , ETS 2 i EPDB.

Edmund Szwed
KW POLEXIT
Okręg 11 pozycja nr 2

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register