Edmund Szwed: Pojawił się w Polsce polityk z rzeczywistą wizją dla naszego kraju

W Polsce, począwszy od 1989 roku nie pojawił się żaden polityk, który zaproponowałby Polakom wielki projekt, który jednoczyłby nas a nie dzielił na „lepszych i gorszych”. Taki projekt nie powstał, ponieważ dotychczas nie zaistniał polityk – wizjoner, który potrafiłby porwać swoją wizją decydującą większość polskiego społeczeństwa.

Dzisiaj taki polityk jest, Jest nim – Rafał Piech i Jego ugrupowanie Polska Jest Jedna oparte na fundamencie: Bóg, Rodzina, Ojczyzna.

Rafał Piech wiedząc, co realizować, jak realizować i w jaki sposób pozyskać wystarczające środki na ich realizację, zwraca się do wszystkich Polaków z wyrazistym przesłaniem: „nie ważne skąd przychodzisz, ważne jest co chcesz z nami robić, przecież Polska Jest Jedna”.  Program Wyborczy „Polska Jest Jedna”, jest skierowany bez wyjątku do wszystkich Polaków.

Więcej informacji tu:

https://www.facebook.com/PolskaJJ/videos/1269738310396240

Rafał Piech, swoją postawą, jak żaden inny polityk porywa i skupia Polaków a Jego wola   wprowadzenia Demokracji Bezpośredniej, czyli oddania władzy w sposób rzeczywisty Narodowi, pragnie uczynić w efekcie, wielkim sukcesem wszystkich Polaków.

Jeśli nie wiesz co to Demokracja Bezpośrednia, to wysłuchaj informację na ten temat:

https://www.facebook.com/watch/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&v=1046080466808275

Rafał Piech i Jego ugrupowanie Polska Jest Jedna imponuje ogromną skalą rozwiązań pozwalających uruchomić dynamiczny rozwój polskiej gospodarki i zaspokoić w najbliższych latach większość potrzeb Polaków.  Ugrupowanie Polska Jest Jedna chce odbudować godność i siłę polskiej rodziny, by pojawił się nowy model rodziny: 2 + 3.  Siła polskiej rodziny, stanie się siłą polskiego Narodu.

Jestem przekonany, że Polacy jednocząc się w zgodzie wokół narodowego celu, będą  zdolni tworzyć rzeczy potężne i pięknie.

Edmund Szwed

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register