Elbląg na trasie konwoju Coca-Coli. Co będzie się działo?

2 grudnia najradośniejsze ciężarówki na świecie wyruszą w trasę po Polsce. Jedna z legendarnych amerykańskich ciężarówek zawita również do Elbląga. Zdjęcia ze Świętym Mikołajem, fabryka upominków, wirtualna przejażdżka saniami, personalizowane puszki Coca-Cola to tylko nieliczne ze świątecznych atrakcji, jakie czekają na mieszkańców.

Kultowa ciężarówka w Elblągu

Prawie 14,5 m długości, ponad 4 m wysokości, 450-konny silnik i 13-biegowa skrzynia. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę. 7 grudnia w godzinach 15:00 – 20:00 ciężarówka Coca-Cola zagości na Placu przy Katedrze (ul. Mostowa).

Coca-Cola zaprasza do radosnej zabawy z rodziną i znajomymi! Podczas imprezy będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, także z kultową ciężarówką Coca-Cola, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami.

Ogólnopolski konwój 2 kultowych ciężarówek

Od wielu lat stanowią silnie rozpoznawalny symbol okresu przedświątecznego. Co więcej, społecznie pożądany – kiedy kilka lat temu Coca-Cola emitowała reklamy bez ich udziału konsumenci wnioskowali o przywrócenie ich jako swoistej wizytówki świąt. Oto kultowe ciężarówki Coca-Cola. Marka na dedykowanej stronie http://www.ciezarowkicocacola.pl oraz swoich kanałach społecznościowych opublikowała szczegółowy rozkład jazdy ogólnopolskiej trasy ich przejazdu. 2 grudnia br. w drogę znów wyjedzie współczesny konwój św. Mikołaja złożony z 2 ciężarówek. Coca-Cola ponownie odwiedzi wybrane miasta w Polsce, ale przede wszystkim te miejscowości, które dotychczas nie gościły świątecznej ciężarówki. Konwój dotrze do 32 miast, kreśląc na mapie Polski obrys serca.

Liczby, skala, zasięg

2 ciężarówki. 22 dni. 32 miasta. 2 równoległe trasy ogólnopolskie. Tysiące kilometrów na liczniku. Kilkadziesiąt tysięcy personalizowanych puszek Coca-Cola gotowych do rozdania z 19-tonowej ciężarówki! Moc atrakcji dla mieszkańców polskich miast.

O tym, jak ciężarówki zagościły w sercach Polaków i stały się elementem świątecznej tradycji świadczy ogromne zainteresowanie nimi kiedy za każdym razem, gdy odwiedzają miasta w Polsce. Za każdym razem wydarzeniom towarzyszy ogromna radość i magia. Selfie z czerwoną ciężarówką Coca-Cola jest dziś obrazem świąt tak, jak dla poprzedniej generacji było nim zdjęcie na kolanach u Mikołaja w przedszkolu. Takie wydarzenia w prosty sposób pokazują jakie mamy różnice między pokoleniami, a jednocześnie jak są one do siebie podobne.

– To kolejny rok kiedy Świąteczne Ciężarówki Coca-Cola ruszają w ogólnopolską trasę. Spośród 32 tegorocznych miast większość stanowią nowe lokalizacje. Chcemy dzielić się świąteczną radością z tymi, którzy dotychczas nie mieli szansy uczestniczyć w naszych wydarzeniach – mówi Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola.

07-12_Elblag_2017_plakat

 

1 komentarz

  • Martyna Reply

    2 grudnia 2017 at 21:33

    To jest bez sensu że będzie to we czwartek. Przecierz jest szkoła oraz praca. A jak ktoś jest z za Elbląga to co zrobi? Na przykład ja, chodzę do szkoły za elblągiem i nie przyjadę bo mam jeszcze lekcje w szkole, a Poza tym są jeszcze lekcje do domu. Powinni pomyśleć o tym?

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register