Elbląg wygrał. Pojawią się nowe szyldy przy sklepach

Elbląg wygrał facebookowe głosowanie w konkursie :Dobry Znak, organizowanym przez Stowarzyszenie Traffic Design i firmę McCANN Worldgroup. Dzięki głosom mieszkańców sześć sklepów i lokali usługowych, cztery przy ul. Browarnej i dwa przy ul. Robotniczej zyska estetyczne szyldy. Ich oficjalna prezentacja będzie miała miejsce podczas wernisażu, który odbędzie się 30 lipca (wtorek) o godz. 12.00.

Wernisaż będzie miał formę spaceru kuratorskiego, podczas którego osoby projektujące znaki opowiedzą więcej o procesie ich tworzenia, dostosowania do charakteru firmy i otoczenia. Spacer rozpocznie się przy Sklepie wędkarskim „Spławik” przy ul. Browarnej 32 (vis-à-vis ZKM/zajezdni tramwajowej).

Ponieważ nowe szyldy zaprojektowane przez fachowców mają być nie tylko wizytówką firm, ale również dobrym przykładem, jak powinna wyglądać estetyczna reklama, do udziału w wydarzeniu zapraszamy właścicieli elbląskich firm reklamowych i chętnych przedsiębiorców, którzy będą mogli podpatrzeć dobre praktyki.

Spacer zakończy się spotkaniem w Pałacyku Zacisze przy ul. Zacisze 2, gdzie będzie możliwość porozmawiania ze specjalistami z firmy Trafic Design o sztuce reklamy i całej akcji :Dobry Znak realizowanej z powodzeniem w kilku miastach w Polsce.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register