Elbląscy policjanci chcą wiedzieć, co o nich sądzą mieszkańcy

Jak często widujemy w swojej dzielnicy policyjne patrole, kto jest naszym dzielnicowym i w końcu, czy czujemy się bezpiecznie – to tylko kilka pytań na jakie odpowiedzą ankietowani mieszkańcy Elbląga. Dziś o godz. 10 ankieterzy, którymi są uczniowie elbląskich klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu, rozpoczęli przeprowadzanie badań wśród mieszkańców miasta.

Ankieterów będzie można spotkać w różnych częściach Elbląga, między innymi na osiedlu Zawada, Nad Jarem, czy za Politechniką. Elblążanie zostaną zapytani, m.in. o to czy wiedzą kto jest ich dzielnicowym, jak często widzą w swojej okolicy policyjne patrole oraz czy czują się bezpieczni. Ankieta liczy 12 pytań i jest anonimowa.

Wyniki zostaną opublikowane zaraz po zakończeniu analizy. Osoby, do których ankieterzy zwrócą się o opinię prosimy o pozytywne podejście do badania i poświęcenie kilku minut na odpowiedzi. Państwa opinia o pracy policji pomoże doskonalić jej metody i formy działania.

Osobami upoważnionymi przez Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu do przeprowadzenia niniejszej ankiety są uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Każdy z uczniów ma odpowiednie upoważnienie, które ważne jest wraz z legitymacją szkolną.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

1 komentarz

  • Jakub Reply

    26 października 2017 at 22:43

    Do normalnych policjantow nic nie mam ale do drogowki co przepisow nie znaja juz mam duzo KOMENDANCIE NA SZKOLENIE ZABIERZ CHLOPAKOW BO INNI POLICJANCI Z ELBLAGA SAMI TWIERDZA INACZEJ NIZ ICH KOLEDZY KUFA MAC

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register