Elbląska firma walczy o prestiżowy tytuł. Każdy może głosować

Firma Meble Wójcik została nominowana w konkursie „Top Pracodawcy Polski Wschodniej”. Konkurs przeprowadzany jest przez grupę PTWP, organizatora Wschodniego Kongresu Gospodarczego, oraz portal PulsHR.pl.

Firma Meble Wójcik od 31 lat funkcjonuje na rynku. Z małego zakładu stolarskiego firma stała się jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w regionie warmińsko-mazurskim. W jego skład wchodzą trzy nowoczesne zakłady: Fabryka Mebli Stolpłyt, Wójcik Fabryka Mebli i Żuławska Fabryka Mebli. Aby sprostać wysokim wymaganiom klientów, firma nieustannie inwestuje w unowocześnianie parku maszynowego, rozwój technologii i logistyki.

Przez lata firma stała się jednym z największych pracodawców w regionie zatrudniającym prawie 1,3 tys. osób. Dzięki rozwiniętemu programowi szkoleń oraz praktyk zawodowych prowadzonych we własnych fabrykach, Firma Wójcik Meble plasuje się w czołówce najpopularniejszych pracodawców regionu.

Firma stale się rozwija i odnosi sukcesy, o czym świadczy m.in. fakt, że produkowane przez nią meble sprzedawane są w ponad 20 krajach na całym świecie i ponad 250 salonach w całej Polsce. Firma wywiera duży wpływ na rozwój gospodarki Warmii i Mazur.

Głosować można tu: http://www.pulshr.pl/serwis/top-pracodawca-polski-wschodniej/nominacje/meble-wojcik,46193.html

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register