Elbląski camping ponownie wyróżniony

Elbląski Camping nr 61 otrzymał po raz kolejny tytuł „Mister Camping” (za rok 2020) przyznany przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Ocenie konkursowej podlegało m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, jego stan techniczny, czystość i porządek na campingu, profesjonalizm i jakość obsługi turystów oraz bezpieczeństwo pobytu, w tym zapewnienie turystom bezpiecznego pobytu w czasie pandemii. Uwzględniane były również opinie turystów krajowych i zagranicznych o campingu.

Camping nr 61 potwierdza w ten sposób wysoki poziom świadczonych usług, będąc ważnym punktem na turystycznej mapie Elbląga i regionu. Wyróżnienie i idąca w ślad za nią rekomendacja Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu powinna pomóc Campingowi 61 w zdobywaniu nowego grona sympatyków.

Najlepsze campingi – laureaci konkursu są rekomendowane i promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w wydawanych przez PFCC informatorach i mapach campingowych, a także na stronie internetowej Federacji www.pfcc.eu prowadzonej w 10 wersjach językowych.

Konkurs “Mister Camping” organizowany jest rokrocznie przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Polską Organizację Turystyczną. W konkursie uczestniczą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register