Elblążanie dali radę! Przy SP 12 powstanie plac zabaw Nivea

500 zgłoszeń, niemal 320 tysięcy głosujących i ponad 2 000 000 oddanych głosów to statystyki drugiej edycji akcji Podwórko Talentów NIVEA. Zakończyło się właśnie głosowanie, w którym  internauci wybrali 15 zwycięskich lokalizacji. Dołączą one do wyłonionych wcześniej w wyniku obrad jury 5 pierwszych zwycięzców.

Znamy oficjalne wyniki! Zwycięskie lokalizacje to:

Miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców:

 1. Racławice
 2. Marcinkowice
 3. Wolsztyn
 4. Łochów
 5. Rudnik

Miejscowości od 20 do 60 tysięcy mieszkańców:

 1. Oława (ul. Bursztynowa)
 2. Oława (ul. Lipowa)
 3. Sanok
 4. Marki
 5. Oleśnica

Miejscowości powyżej 60 tysięcy mieszkańców:

 1. Elbląg
 2. Olsztyn
 3. Białystok
 4. Chorzów
 5. Głogów

Walka była zacięta, a głosy spływały do ostatniej minuty. To właśnie w tych miejscowościach wybudowane zostaną Podwórka Talentów NIVEA – nowoczesne, edukacyjne place zabaw.

Wcześniej jury konkursu wybrało 5 zwycięzców spośród lokalizacji, które do zgłoszenia dołączyły film lub prezentację pokazującą talenty dzieci, dla których powstać ma Podwórko Talentów NIVEA. Te lokalizacje to: Drozdy (Gmina Tarczyn), dzielnica Stare Miasto we Wrocławiu, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Śremie, Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego w Warszawie, Szkoła Podstawowa nr 23 im. gen. Józefa Bema w Poznaniu.

Tegoroczna edycja konkursu pokazuje jak ogromne jest zaangażowanie dorosłych w zapewnienie dzieciom wspaniałego dzieciństwa. To w końcu od dzieci zależy nasza przyszłość, a dzięki zabawie na Podwórku Talentów NIVEA mogą wcześnie odkryć to, w czym są dobre i w dorosłym życiu czerpać satysfakcję ze swojej pracy.

– Serdecznie gratuluję wszystkim tegorocznym zwycięzcom! Gratulacje i podziękowania należą się także wszystkim uczestnikom i głosującym. To oni tworzą ten konkurs. Cieszę się, że zaangażowanie w tego typu akcje jest tak duże. Pokazuje to, że tego typu inicjatywy są potrzebne. Daje nam to ogromną satysfakcję, powód do dumy i motywację do dalszych działań! – mówi Katarzyna Singh, CSR Manager NIVEA.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register