Elblążanie dla Lilianki i dla Mikołaja

Ich historie poruszyły mieszkańców miasta. Mała elblążanka – Lilianka i mały elblążanin – Mikołaj potrzebują naszej pomocy. Poniżej opisujemy szczegóły dwóch zbiórek charytatywnych z gorącą prośbą o wparcie.

  • Mikołajki dla Mikołaja

Celem akcji jest wsparcie w powrocie do zdrowia dzielnego elbląskiego przedszkolaka 4-letniego Mikołaja, który w lutym tego roku w czasie pobytu w przedszkolu zakrztusił się winogronem. Niestety, w wyniku zakrztuszenia doszło do niedotlenienia mózgu i dziś chłopiec wymaga intensywnej i bardzo drogiej rehabilitacji. Wierzymy, że wróci do zdrowia. Aby marzenie rodziców, całej rodziny chłopca oraz wszystkich dobrych ludzi, którzy dopingują Mikołajka w jego walce spełniło się jak najszybciej, niezbędna jest pomoc nas wszystkich. Dlatego serdecznie prosimy o włączenie się do wspólnej akcji „Mikołajki dla Mikołaja.”

Wszelkie informacje dotyczące przebiegu leczenia i obecnego stanu zdrowia Mikołaja znajdą Państwo w załączonych linkach:
www.facebook.com/obudzsiemiki
uratujecie.pl/potrzebujacy/Mikolaj_1
pomagam.pl/usmiechmikolaja

KRS 0000033301 dla Mikołaja

Grudzień i atmosfera towarzysząca Świętom Bożego Narodzenia otwiera nasze serca – otwórzmy je więc dla Mikołajka.

  • Koncert charytatywny i zbiórka dla Lilianki

Kiedy społeczność Szkoły Podstawowej nr 19 dowiedziała się o chorobie Lilianki, podjęła działania aby pomóc. Osobą która rozpoczęła akcję jest Pani Emila Marzec – wychowawczyni Lilianki. Najpierw były to spontaniczne wpłaty na zrzutka.pl i konto podane przez rodzinę Lilianki, następnie kiermasze, licytacje i wiele innych.

Obecnie organizowanych jest kilka większych akcji, aby wesprzeć Liliankę, jedną z nich jest koncert charytatywny. Koncert odbędzie się 14 grudnia br. w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, a w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 19 do kupienia są cegiełki wstępu w cenie 30, 50 i 100 zł. 

Zbiórki internetowe dla Lilianki
Zbiórka na zrzutka.pl została już zakończona. Dziękujemy wszystkim osobom, które dokonały wpłaty. Liliankę wsparło aż 6849 osób o wielkim sercu. Cel zrzutki osiągnięty został zaledwie w 10 dni!

Obecnie Lilianka przeszła pod opiekę Fundacji Siepomaga, gdzie można dalej zbierać środki, obecnie jest tam: 16 275,92 zł
https://www.siepomaga.pl/zycie-lilianki?fbclid=IwAR1OBWSH7cFcexU4QBWs8CVqB4TbZA4Z1tB-7TJJxC-02yCle0ALHbor66w

koncert
Siepomaga

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register