Elblążanie startowali w morderczym biegu!

W sobotę i niedzielę 08-09.06.2019 w Gdyni odbyła się kolejna edycja biegu przeszkodowego pod nazwą Runamgeddon.
Wśród zawodników, których w tym roku stawiło się 3701 byli też elblążanie, a wśród nich dwie grupy przygotowywane przez trenera triathlonu Bogusława Tołwińskiego.

W biegu na 6 km z 30-toma przeszkodami pod nazwą REKRUT wystartowało 11-ście osób z zespołu „Silni Mocą Elbląg”, a  w tym,  aż 7 debiutantów – wielki SZACUNEK za determinację, wolę walki i wspaniałą współpracę!

W biegu na 2km z 15-oma przeszkodami startowali juniorzy 12-15 lat, a wśród nich uczniowie Klasy Kalos Kagathos z SP16 będący jednocześnie zawodnikami sekcji Triathlonu MKS “TRUSO” Elbląg – łącznie 10 osób.

Połączenie wytrzymałości triathlonisty ze sprawnością zawodnika OCR wydaje się tworzyć idealny związek, który buduje silny i sprawny organizm, zaś wartości płynące z pracy zespołowej podczas pokonywania przeszkód dodają walorów bezpośredniego uspołecznienia, które w erze informatyzacji nabierają szczególnego znaczenia – informuje Bogusław Tołwiński. – Bardzo dziękuję wszystkim zawodnikom oraz ich rodzicom za wspólny wyjazd, wysiłek i doping na trasie, a przede wszystkim za rodzinnie i aktywnie spędzony wolny niedzielny czas…gdyż, każda dodatkowa chwila razem to SKARB!

Kolejna taka impreza już we wrześniu w Gdańsku. W zawiązku z tym w czasie wakacji zaproponuję spotkania treningowe dla dzieci i dorosłych tak, aby jesienią z Elbląga pojechała ponad 100-ka OCR-owców. Jednocześnie informuję, iż wraz z firmami Activity Park Trampolin oraz Health Revolution planujemy pod koniec sierpnia zorganizować pierwsze zawody OCR w Elblągu.

Bogusław Tołwiński

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register