Elblążanie złożyli już 100 wniosków do Budżetu Obywatelskiego. Jest jeszcze czas

Tylko do 25 czerwca (niedziela) Ratusz czeka na pomysły elblążan do szóstej edycji Budżetu Obywatelskiego. Do chwili obecnej mieszkańcy przekazali blisko sto pomysłów w formie elektronicznej i papierowej, zarówno tych dotyczących zadań w okręgach, jak inicjatyw ogólnomiejskich.

– Na finiszu przyjmowania wniosków zachęcamy kolejnych elblążan, aby dzieli się ideami, które zmieniają nasze miasto – mówi Łukasz Mierzejewski z biura prasowego prezydenta miasta.

Wnioski można składać do 25 czerwca – elektronicznie poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.budzetobywatelski.elblag.eu lub w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego (w godzinach urzędowania).

Wszelkie informacje na temat tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego dostępne będą na stronie: www.budzetobywatelski.elblag.eu lub pod numerem telefonu tel. 55 239 34 63.

Dla wszystkich bawiących się na Wyspie Spichrzów miasto przygotowało namiot, w którym pracownicy Urzędu Miejskiego udzielać będą niezbędnych informacji dotyczących 6. edycji Budżetu Obywatelskiego.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register