Elblążanin pisze: „Dość tych kłamstw tego portalu”

Ze zdumieniem przeczytałem na portalu (nazwa portalu) informację, jakoby protesty pod elbląskim sądem były sterowane a ludzie musieli tu przychodzić. Dość kłamstw portalu, gdzie wydawcą i właścicielem jest osoba skazywana przez ten sąd za kłamstw, oszustwa i pomówienia. Ten portal to jedno wielkie kłamstwo – pisze do naszej redakcji elblążanin.

Naszego Czytelnika poruszył tekst, który okazał się na elbląskim blogu (bo w świetle ustawy Prawo Prasowe nie jest to gazeta), w którym Łukasz Nosarzewski sugeruje, że osoby przychodzące w proteście przed budynek sądu w Elblągu są sterowane odgórnie i nie rozumieją, po co protestują.

„Dość kłamstw tego portalu. Ze zdumieniem przeczytałem na portalu (nazwa portalu) informację, jakoby protesty pod elbląskim sądem były sterowane a ludzie musieli tu przychodzić. Dość kłamstw portalu, gdzie wydawcą i właścicielem jest osoba skazywana przez ten sąd za kłamstw, oszustwa i pomówienia. Ten portal to jedno wielkie kłamstwo. Oni tam napisali takie zdanie: „W pewnym momencie podszedł do mnie jeden z protestujących i powiedział:my tu jesteśmy, bo nam kazali tu przyjść, mamy takie stowarzyszenie jak coś się dzieje, to jesteśmy (…) Wie Pan ta cała reforma według mnie jest dobra, ale kazali nam przyjść – powiedział jeden z protestujących przed Sądem okręgowym w Elblągu.” Panie Nosarzewski, nie jestem ja ani moja rodzina czy znajomi członkami KOD-u, PO czy Nowoczesnej. Przychodzimy bo wiemy co się w Polsce dzieje, co politycy robią z tym krajem i z nami, Obywatelami. Nie wiem kto Wam takie rewelacje przekazał, ale proszę mi wierzyć, gdyby się Pan pofatygował pod sąd wieczorem, to by się Pan przekonał, że są tam ludzie, którzy dobrze wiedzą, po co tam przychodzą. Niestety Wasza gazeta to same kłamstwa i pomówienia. Pana kolega zaś z gazety nie raz w tym sądzie usłyszał wyrok za kłamstwa, pomówienia, oszustwa. Pan chce być kolejnym „zbieraczem wyroków sądowych? Mam nadzieję tylko, że przyzwoici ludzie w końcu przestaną czytać te Wasze brukowe wymyślanki i kłamstwa, które piszecie”

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com . Każdemu gwarantujemy anonimowość.

1 komentarz

  • Marcus Reply

    25 lipca 2017 at 21:34

    Oczywiśćie ze przychodzili za odgórna namową.Wystarczy spojrzec na znicze .Wszystkie takie same.nawet te w innych miastach.To kłamie ten co oskarża drugiego o kłamstwa.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register