Elblążanin zgłosił się na policję. Miał przy sobie narkotyki i wagę

Pewien 25-letni mężczyzna, który był poszukiwany do odbycia kary sam zgłosił się do komendy policji. Powodem był jednak wcześniej zastosowany wobec niego dozór policji. Prokurator zdecydował o takim środku do innego postępowania. 25-latek ma zasądzone 7 miesięcy pozbawienia wolności, dodatkowo miał przy sobie amfetaminę.

Sytuacja miała miejsce wczoraj około godziny 17.00. Do Komendy Policji przyszedł podpisać listę dozoru pewien 25-latek. Po sprawdzeniu okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd do odbycia kary 7 miesięcy pozbawienia wolności do innego postępowania (kradzież). Po chwili gdy 25-latek został już zatrzymany okazało się, że odpowie również za inne przestępstwo. Mężczyzna miał przy sobie niewielką foliową torebkę z białym proszkiem oraz małą wagę elektroniczną. Po sprawdzeniu testerem jej zawartości potwierdziło się, że jest to amfetamina.

25-latek usłyszy zarzut posiadania substancji odurzającej. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. Najbliższe 7 miesięcy 25-latek spędzi w zakładzie karnym.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register