Gdzie typować najpopularniejsze gale freak fight?

MMA cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, jednakże oprócz walk najlepszych fighterów polscy kibice chcą też oglądać walki znanych i lubianych. Podczas gal freak fight pojedynkują się między sobą celebryci. Ostatnio głośno było o gali Prime Show MMA podczas której Jaś Kapela, celebryta wyrażający poglądy lewicowe trenowany przez trenera Krzysztofa Węgrowskiego mierzył się z przedstawicielem prawicy, Ziemowitem Kossakowskim.

Jakie gale freak fight w drugiej połowie 2022?

Gale freak fight w Polsce stają się coraz popularniejsze, 9 lipca odbędzie się Prime Show MMA 2, 27 sierpnia Fame MMA 2, 17 września High League 4, zaś 29 października Fame MMA 16. Szczególnie ciekawa wydaje się być fala High League 4, która odbędzie się 17 września w Gliwicach. Fani mieszanych sztuk walki cieszą się, że po pięciu latach przerwy zawalczy na gali w Gliwicach lubiany przez kibiców, Robert Burneika. ‘Hardkorowy koksu’ to postać niezwykle wyrazista, która budzi liczne kontrowersje, zawodnik ten jest w zasadzie ucieleśnieniem freak fightów.

Wśród kobiet zawalczy Kamila Wybrańczyk, która do niedawna znana była przede wszystkim jako partnerka życiowa boksera Artura Szpilki, jednak od pewnego czasu walczy o to by nie być zaszufladkowaną jako dziewczyna znanego sportowca. 9 lipca 2022 r. ma miejsce gala Prime Show MMA 2, gdzie karta walk prezentuje się niezwykle ciekawie.

Należy powiedzieć o pojedynku Normana Parke z Grzegorzem Szulakowskim. Kolejną szansę na rozwój sportowej kariery otrzyma również Jaś Kapela. Warto śledzić również Sergine Ousmane Dię, słynnego bombardiera, który również zawalczy w trakcie gali Prime Show MMA 2: Kosmos. Damian  Zduńczyk będzie przeciwnikiem ‘Bombardiera’, popularny ‘Stifler’ to celebryta, który sławę zdobył dzięki uczestnictwu w popularnym reality show Warsaw Shore. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle interesująco, zaś obaj fighterzy maja atuty, by móc realnie myśleć o triumfie.

Gdzie można obstawiać gale freak fight?

Walki warto obstawiać u czołowych bukmacherów, którzy funkcjonują zgodnie z licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów. Właśnie legalni bukmacherzy stacjonarni oferują najlepsze oraz z każdą kolejną gala szersze oferty na pojedynki. Bukmacher Betclic oferuje bardzo korzystne warunki obstawiania gal freak fight. Pojedynki freak fight warto obstawiać pod warunkiem, że ma się niezbędną intuicję, warto jest śledzić sytuację w obozach poszczególnych zawodników. Bardzo ważna jest również osoba trenera, który przygotuje zawodnika do konkretnej walki. Przykładem może być Jaś Kapela, który do pojedynku z Ziemowitem Kossakowskim przystępował jako debiutant, jednakże doświadczony trener, którym jest Krzysztof Węgrowski potrafił w szybkim czasie nauczyć swojego podopiecznego podstaw walki.

Podsumowanie

Typerzy chętnie obstawiają gale freak fight, gdzie przy wyczuciu oraz intuicji można zainkasować pokaźne wygrane. Bardzo ważne jest, by śledzić to co dzieje się w obozach poszczególnych fighterów. Najlepszym przykładem może być tutaj obóz Jasia Meli, gdzie zarówno fighter jak i jego trener mocno wierzyli w sukces, który dzięki ciężkiej pracy udało się osiągnąć.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register