Groźna kolizja pod Elblągiem. Zderzyły się trzy samochody

W Komorowie Żuławskim pod Elblągiem doszło do groźnej kolizji. Zderzyły się 3 samochody. Były utrudnienia w ruchu. Na obserwację do szpitala trafiła 7-letnia dziewczynka.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 8.00 na drodze powiatowej w miejscowości Komorowo Żuławskie („stara siódemka”). Wstępne ustalenia wskazują, że 35-letnia kobieta kierująca lexusem nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i jechała za szybko. Nie wyhamowała na drodze podporządkowanej i wjechała na „starą siódemkę”. Tam zderzyła się z fordem rangerem, którym kierował 34-letni mężczyzna oraz z busem kierowanym przez 34-latka (ford i mercedes jechały w przeciwnych kierunkach).

Mercedes przeznaczony do przewozu osób miał na pokładzie dwoje dzieci. 7-letnia dziewczynka trafiła na obserwację do szpitala. 10-letni chłopiec nie wymagał hospitalizacji. Inni uczestnicy również nie odnieśli obrażeń. Przez półtorej godziny były utrudnienia na drodze.

Kierującej lexusem zatrzymano prawo jazdy. Dochodzenie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci apelują o ostrożność na drodze

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register