Groźnie w centrum miasta. Zatrzymywał samochody i chciał je niszczyć

Elbląscy policjanci zatrzymali 24-latka, który w centrum miasta zatrzymywał samochody i uderzał w nie pięściami. Zmuszał tym samym kierowców do gwałtownego hamowania i stwarzał zagrożenie dla siebie oraz innych. Jak się okazało był odurzony narkotykami. Noc spędził w policyjnej celi.

W środę (22.04.2020) rano przy skrzyżowaniu al. Tysiąclecia i Grunwaldzkiej dziwne zachowanie mężczyzny spowodowało konieczność interwencji policji. Służby powiadomili zdenerwowani kierowcy i przechodnie, których zaniepokoił młody mężczyzna. Biegał po jezdni, zatrzymywał samochody i uderzał w nie pięściami.

Zaczepiał także pieszych i im ubliżał. Nie miał przy tym zasłoniętych ust i nosa, co dodatkowo niepokoiło osoby w jego otoczeniu. Poinformowani o tej sytuacji policjanci zatrzymali szybko mężczyznę, który zakłócał porządek i bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Po badaniach szpitalnych trafił do policyjnej celi. Nie miał przy sobie narkotyków, ale był pod ich wpływem. Policjanci ukarali go mandatami za wykroczenia, które popełnił.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

1 komentarz

  • Truteń Reply

    24 kwietnia 2020 at 08:59

    Szkoda ze nikt nie rozjechał śmiecia.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register