Grzegorz Schetyna (PO): Przywrócimy Mały Ruch Graniczny z Rosją

Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej rozpoczęli przedwyborczą wizytę na Warmii i Mazurach. Elbląg był pierwszym przystankiem i pierwszym spotkaniem, na którym liderzy oficjalnie poparli swojego kandydata na fotel prezydenta miasta.

Liderzy Koalicji Obywatelskiej w Elblągu oficjalnie poparli Michała Missana w wyborach na prezydenta miasta: – Trzeba wybierać tych, którzy będą lokalnymi patriotami, dobrymi menadżerami. Żeby dobrze kontynuować to, co było robione – mówi Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej zapowiedzieli, że wygrywając wybory parlamentarne przywrócą mały ruch graniczny: – Czeka na szansę związaną z przekopem i z małym ruchem granicznym. To szansa dla rozwoju handlu i turystyki – mówi Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej.

Zdaniem liderów, wybór koalicyjnego kandydata ma zapewnić miastu szansę rozwoju: – Elbląg to jedno z tych miejsc, z którego ludzie masowo wyjeżdżają w poszukiwaniu lepszego życia, pracy, a mogliby zostać – mówi Barbara Nowacka, Koalicja Obywatelska.

Elbląg był pierwszym punktem na mapie województwa, który odwiedzili liderzy. Po spotkaniu udali się do Olsztyna.

źródło: TVP3

2 komentarze

  • no name Reply

    21 września 2018 at 09:14

    To zaproponował program wyborczy. Złodzieje, przemytniki i szara strefa na pewno na was zagłosują to w końcu wasz elektorat. Jeszcze przypał niech krzyknie ze obniży wyroki dla kryminalistów o połowe.

  • marek Reply

    21 września 2018 at 11:51

    ALE TŁUMY.TYLKO 5 OSÔB PRZYSZLO ZOBACZYC ZLODZIEJA ????

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register