Impreza dla dzieci w Parku Dolinka w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na imprezę, która odbędzie się na nowo powstałym placu zabaw w Parku Dolinka. Będą konkursy dla dzieci, wojskowe atrakcje, zajęcia sportowe dla każdego oraz możliwość zakupu lodów czy waty cukrowej. Wstęp bezpłatny.

„Wiosenna Dolinka” będzie pierwszą imprezą zorganizowaną po rewitalizacji Parku. Nowy plac zabaw, alejki oraz cała infrastruktura od momentu otwarcia przyciągają wielu elblążan. Rodziny z dziećmi mogą spędzić tam czas aktywnie, w bezpiecznych warunkach, w otoczeniu pięknej przyrody.

Park ten wypełni się dodatkowymi atrakcjami. W sobotę, 23 kwietnia, od godz. 11:00, będzie można skorzystać z ciekawych propozycji. Na terenie placu zabaw odbędą się konkursy z nagrodami dla dzieci. Najmłodsi skorzystają także z zajęć ogólnorozwojowych z piłki nożnej. Wojska Obrony Terytorialnej zaproszą do zabawy w paintball oraz na swoim torze przeszkód.

Dla nieco starszych przygotowane będą rowery elektryczne od firmy E-Bike WAITW. Natomiast wszyscy będą mogli spróbować swoich sił, biorąc udział w zajęciach, prowadzonych przez trenerkę personalną Annę Woronowicz. Wszystkie te propozycje będą bezpłatne. Podczas imprezy będzie można także zakupić lody, watę cukrową lub popcorn.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Parku Dolinka do godz. 14:00. Partnerami wydarzenia są: Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, firma WAITW, Akademia Młodego Piłkarza El-Futbol i 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie.

Tekst i fot. MOSiR

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register