Impreza plenerowa na 100 lat MOKOTOWA. Przyjdziesz?

18 czerwca (sobota) w godzinach 12.00-23.00 w parkach Promenada i Morskie Oko oraz w Pałacu Szustra odbędzie się wielka impreza plenerowa pod nazwą MOKOTÓWKA ZABAWA 100-LECIA, czyli ŚWIĘTO MIESZKAŃCÓW.

Urząd Dzielnicy Mokotów, który zorganizował to wydarzenie, przy współpracy z mokotowskimi instytucjami kultury i licznymi organizacjami, uczelniami wyższymi i szkołami z okazji 100-lecia przyłączenia Mokotowa do Warszawy, zaprasza całe rodziny .

Jakie atrakcje?

Przygotowano wiele ciekawych spektakli i wystaw związanych z wybitnymi mieszkańcami dzielnicy: Krzysztofem Kamilem Baczyńskim, Janem Brzechwą, Marianem Hemarem czy Jeremim Przyborą. W Pałacu Szustra odbędą się emisje filmów, kronik oraz prelekcje dotyczące historii Mokotowa. Poza tym liczne WYSPY tematyczne na terenie obu parków zaproponują warszawiakom setki atrakcji kulturalnych, naukowych, sportowych i kulinarnych. Kulminacyjnym punktem imprezy będzie WIELKI TORT STULECIA, którym około godziny 18.00 poczęstuje warszawiaków, ubrany w historyczny strój Burmistrz Dzielnicy Mokotów Bogdan Olesiński.

Koncert

Na zakończenie MOKOTÓWKI, o godz. 21.00 na plenerowej scenie muzycznej odbędzie się koncert finałowy, na którym wystąpią gwiazdy wieczoru: Ewa Bem, Kuba Badach oraz Wojciech Gogolewski z El Jazz Big Band.

mokotowka

źródło: kulturalna.warszawa.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register