Incydent między Rosjanami a żołnierzami NATO niedaleko Elbląga

Jak informuje serwis kresy.pl wracający do Obwodu Kaliningradzkiego z zakupów Rosjanie napotkali na drodze kolumnę wojsk NATO. Rosjanie obrzucili Amerykanów wyzwiskami i pokazali im obraźliwe gesty. Co zrobili Amerykanie? Zobacz na filmie.

W sieci pojawiło się nagranie, które wg opisu zostało zarejestrowane w Polsce przez Rosjan z Obwodu Kaliningradzkiego. W drodze powrotnej mijali na drodze kolumnę amerykańskich pojazdów wojskowych, które również kierowały się w stronę granicy polsko-rosyjskiej.

Rosjanom obecność żołnierzy USA nie przypadła do gustu, więc mijając ich wysyłali im „pozdrowienia”. M.in. w postaci środkowego palca i okrzyków po angielsku.

Na nagraniu widać jednego z amerykańskich żołnierzy, który odpowiada na „pozdrowienia” ze strony Rosjan. Nie wiadomo dokładnie, kiedy nagranie powstało. Materiał został zamieszczony w serwisie youtube.pl 16 października br.

Źródło: kresy.pl

 

5 komentarzy

 • Bolek Reply

  17 października 2017 at 13:26

  Coś w tym jest. Amerykanie zachowują się jakby przyjechali do kraju III świata. Zaczynają się panoszyć jak w kraju zdobytym a n ie kraju partnerskim. Pamiętam Rosyjskich żołnierzy którzy traktowali nas bardzo przyjaźnie ze szczerego serca. Rosjanie mieli prawo się zdenerwować kiedy amerykanie jadąc tarasowali drogę nie zważając na innych użytkowników drogi.

 • mms Reply

  17 października 2017 at 22:13

  To po co przyjeżdżają do kraju w którym jest NATO. Nie siedzą u siebie w kacapowie. Bydło w samochodzie.

 • Darecki Reply

  18 października 2017 at 15:08

  To raczej wybryk pijanego kolesia z Rosji. Jak do tej pory rosjanie w Polsce zachowują się poprawnie.

 • w Reply

  22 października 2017 at 16:49

  Ruskie to jeden, wielki kołchoz.

 • Marcus Reply

  1 listopada 2017 at 18:05

  Bolek ty żyjesz wspomnieniami z czasów komuny.Ruski to swoim prostytutkom moga pokazywac na swoim terenie środkowy palec a nie w naszym wolnym, demokratycznym cywilizowanym kraju.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register