Intermarche w Elblągu? Być może pojawi się w Gildii Kupców Żuławskich

Obiekt handlowy Gildii Kupców Żuławskich jest już praktycznie pusty. Obecnie trwa modernizacja hali przez nowego inwestora, który wskazuje, że przekształci budynek w mini galerię handlową. Jej największą część ma zająć nowy operator spożywczy. Inwestor jednak wyklucza, aby był to sklep sieci Biedronka lub Lidl.

Gildia Kupców Żuławskich, obiekt, jaki do tej pory znaliśmy, już nie istnieje. W środku trwa modernizacja hali, w celu przystosowania jej do nowej funkcji. Inwestor – developer z Gdańska chce wydzielić większą część obiektu dla nowego operatora spożywczego. Mają też pojawić się mniejsze, przeszklone boksy, które będzie można wynająć. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy i na jakich warunkach.

Inwestor na łamach jednego z lokalnych portali przyznał, że większą częścią hali chce zainteresować jedną z dużych sieci handlowych. Wyklucza jednak, aby chodziło o popularne w mieście sklepy typu Biedronka czy Lidl.

Jak informuje nas jedna z osób, która niedawno sprzedała pomieszczenie w Gildii Kupców Żuławskich, może chodzić o sieć Intermarche. Ten operator nie ma jeszcze swojego sklepu w naszym mieście. Sieć ma jednak ambitne plany tworzenia nowych obiektów w Polsce.

W ubiegłym roku Intermarche otworzyło w całej Polsce 11 nowych sklepów, i ma już 232 takie obiekty.

W tej sprawie wystąpiliśmy do Intermarche o informacje, czy faktycznie mają w planach uruchomienie sklepu tej sieci w Elblągu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register