Jak materace i łóżka Hilding zmieniły oblicze polskich sypialni?

Produkty Hilding sprawiły, że sypialnia stała się nie tylko modnym, ale nade wszystko zdrowym pomieszczeniem, które troszczy się o nasze samopoczucie każdego dnia.

Hilding na straży estetyki sypialni

Sypialnie były do tej pory traktowane nieco po macoszemu, pozostając w cieniu pięknych, funkcjonalnych kuchni i eleganckich salonów. Dopiero ostatnie lata przyniosły wzrost zainteresowania wystrojem pomieszczeń sypialniach, które w końcu doczekały się należytej uwagi pod kątem doboru mebli i dekoracji. 

Aranżacja sypialni jest ważną kwestią – w końcu to to pomieszczenie pełni jedną z najważniejszych funkcji w naszych domach: dba o samopoczucie i wypoczynek po codziennych trudach. Pomieszczenie z łóżkiem powinno być więc nie tylko przytulne i wygodne, ale także urządzone z myślą o zdrowiu. W tym zadaniu doskonale odnalazły się meble proponowane przez firmę Hilding.

Łóżka oferowane przez Hilding zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, tak aby pomóc ci stworzyć modną, a przy tym niezwykle komfortową sypialnię. Meble tapicerowane obite miękkimi, naturalnymi tkaninami, i wysokie łóżka kontynentalne bardzo dobrze komponują się w pokojach stylizowanych na hotelowe apartamenty, a także we wnętrzach w stylu retro, glamour i modern. Wybierając konkretny model łóżka, sam dobierzesz preferowany kolor i fakturę tkanin, co pozwoli na precyzyjne dopasowanie mebla do dominującego charakteru wnętrza.

Materac, który aktywnie dba o twoje plecy

Chociaż łóżko jest niewątpliwie ważnym elementem sypialni, dużo większą wagę warto przyłożyć się do wyboru jego wypełnienia. Dobry materac, odpowiednio dobrany pod kątem indywidualnych preferencji użytkownika, ma przecież niebagatelny wpływ na kondycję całego organizmu.

Hilding, wypuszczając na rynek kolekcję wysokogatunkowych materacy o właściwościach prozdrowotnych, zupełnie zmienił doświadczenie tysięcy konsumentów w całej Polsce. Materace Hilding wyposażyły sypialnię w komfort, wcześniej możliwy do osiągnięcia tylko przy użyciu najbardziej luksusowego sprzętu. Modele, wyprofilowane zgodnie z zasadami ergonomii, optymalnie podpierają każdy fragment sylwetki, utrzymując kręgosłup w naturalnej pozycji przez całą noc, dzięki czemu zapewniają dobre warunki do regeneracji zmęczonych mięśni i stawów. Ze względu na swoje właściwości ortopedyczne materace Hilding nie tylko przynoszą ulgę z bólu pleców, ale także zapobiegają rozwojowi wad postawy.

Zdobycze technologii w przystępnej cenie

Materace Hilding, dostępne na rynku do 2001 roku, wniosły nową jakość do sypialni Polaków. Do produkcji rozwiązań wykorzystuje się bowiem wysoko gatunkowe materiały i najnowsze osiągnięcia technologiczne, a wszystko to przy zachowaniu dobrej ceny. Kupując materac ze średniej półki cenowej, klienci otrzymali gwarancję wytrzymałego sprzętu, który będzie pełnił swoje funkcje przez lata.

Szeroka gama produktów sprawiła, że Hilding szybko zyskał miano uniwersalnego dostawcy materacy i łóżek. Oferowane rozwiązania doskonale odnajdą się w każdej sypialni. W zależności od potrzeb, klienci mogą przebierać wśród udoskonalonych materacy sprężynowych (kieszeniowych), piankowych (wysokoelastycznych, termoelastycznych i lateksowych) i nowoczesnych modeli hybrydowych, które spajają w sobie zalety sprężyn i innowacyjnych pianek. Wybór właściwego rozwiązania powinien być podyktowany upodobaniami i oczekiwaniami co do funkcjonalności sprzętu. W tej kwestii pomocny może okazać się artykuł „Z jakiego materiału wykonuje się materace? Jak wybrać najlepszy?”.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register