Jak napisać skuteczne ogłoszenie wynajmu w wynajmij24, aby pozyskać klientów?

Dodawanie ogłoszeń w portalu wynajmij24.pl jest banalnie proste i zrobisz to zaledwie w kilku krokach, a system przeprowadzi Cię przez cały proces. Podobnie jest z wynajmowaniem różnych rzeczy przez portal wynajmij24.pl. Tym razem kilka rad, jak napisać skuteczne ogłoszenie w wynajmij 24.pl, aby szybko pozyskać klientów.

W portalu wynajmij24.pl zamieścisz nieograniczoną ilość swoich ofert wynajmu całkowicie za darmo, bez żadnych opłat za ich zamieszczenie. Jednak, aby Twoje oferta wynajmu skutecznie dotarła do zainteresowanego klienta, musisz pamiętać o kilku ważnych sprawach.

Zacznijmy od najważniejszego – oczywiście musisz założyć swoje konto użytkownika w portalu wynajmij24.pl. Wypełnij wszystkie pola w procesie rejestracji i podaj swój adres e-mail oraz numer konta bankowego. To ważne w procesie zapewnienia pełnego bezpieczeństwa wynajmu przez portal wynajmij24.pl. Twoje konto bankowe będzie również potrzebne, aby system przesłał Tobie zaliczkę, którą wpłaci wynajmujący oraz resztę kwoty wynajmu po zaakceptowaniu przez Ciebie terminu wynajmu.

Jak więc dodać i napisać skuteczne ogłoszenie wynajmu w wynajmij24.pl? Zaczynamy.

Ważny jest nagłówek i miasto, w którym chcesz coś wynająć

W tytule oferty napisz co chcesz wynająć oraz nie zapomnij dodać w jakim mieście znajduje się rzecz, którą chcesz wynająć. Portal wynajmij24.pl jest ogólnopolskim serwisem internetowym, więc klienci oczekują, że od razu na początku ogłoszenia będą wiedzieli gdzie znajduje się interesująca ich rzecz do wynajmu.

Jeśli więc wynajmujesz 4-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi, nadaj ofercie właśnie taki tytuł: „Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi”. Podobnie z każdą inną ofertą – postaraj się precyzyjnie określać przedmiot Twojej oferty. Jeśli będzie to nowy samochód kombi w Krakowie, tak nazwij swoją ofertę.

Pamiętaj również o zaznaczeniu odpowiedniej kategorii swojej oferty.

Treść oferty o wynajmie – nie za długo i nie za krótko

Najważniejsza część Twojego ogłoszenia – treść. Tu musisz pamiętać, aby unikać zarówno przesady w opisie, kwiecistego języka, rozbudowanych zdań. Nie możesz też jednak swojej oferty zakończyć na jednym zdaniu typu: „oferują 4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Łodzi”.

Musisz więc w treści swojego ogłoszenia o wynajmie opisać wszystkie ważne szczegóły dotyczące wynajmowanej rzeczy. Z pewnością warto zamieścić metraż wynajmowanego mieszkania, ilość pokoi, stan techniczny, piętro na którym się znajduje, czy jest winda, umeblowanie, wyposażenie w sprzęt, czy jest piwnica oraz ewentualnie miejsce parkingowe. Zaznacz na jaki czas chcesz wynająć daną rzecz i jakie są zasady jej wynajęcia – jakie dokumenty będziesz do tego potrzebował.

Nie zapomnij również dokładnie poinformować o wszystkich kosztach najmu, w tym o kaucji czy dodatkowych opłatach za media.

Analogicznie wyczerpująco opisz inne rzeczy, które chcesz wynająć – czy to będzie domek letniskowy, samochód, łódź itp.

Pisz zdaniami prostymi i krótkimi. Unikaj zdań wielokrotnie złożonych, wykrzykników, błędów językowych i ortograficznych. Przed zamieszczeniem ogłoszenia przeczytaj je jeszcze raz i zastanów się czy jest ono zrozumiałe dla potencjalnego odbiorcy, czy zawiera wszystkie najważniejsze informacje?

Teraz najważniejsza rada – wyszukaj w swojej ofercie wynajmu czegoś wyjątkowego, co wyróżni Twoją ofertę najmu wśród innych podobnych ogłoszeń.

Jeśli uważasz, że wynajmujesz coś w atrakcyjnej cenie, podkreśl to w treści oferty. Jeżeli oferujesz w standardowej cenie dodatkowe wyposażenie – również o tym wspomnij. Jeżeli Twoje samochody do wynajęcia mają luksusowe, dodatkowe wyposażenie lub inne udogodnienia dla klienta – napisz o tym w treści oferty wynajmu.

Szukaj takich cech Twoich rzeczy do wynajęcia, które odróżniają Twoje ogłoszenie o wynajmie od konkurencji i dokładnie to zaznacz w ogłoszeniu.

Zdjęcia do oferty wynajmu

Kardynalny błąd każdej oferty wynajmu zamieszczonej w internecie to brak zdjęć lub zdjęcia są małe, niewyraźne bądź zamieszczanie zdjęcia tzw. „poglądowe”.

Ważne! W portalu wynajmij24.pl nie opublikujemy ogłoszenia wynajmu bez zamieszczonego zdjęcia – warto o tym pamiętać.

Zadbaj o zdjęcia dobrej jakości Twojej oferty wynajmu. Zrób ich sporo, pokaż każdy szczegół. Jeśli zamieszczasz ofertę wynajmu mieszkania – zrób zdjęcia każdego pomieszczenia, wyposażenia, budynku z zewnątrz, klatki schodowej. Podobnie ma się z ofertą wynajmu domów czy domków turystycznych.

Jeżeli oferujesz wynajem samochodów, nie ograniczaj się tylko do zdjęć auta z zewnątrz. Zrób ujęcia w środku, pokaż jego wyposażenie, wykonaj zdjęcia opon pokazując, iż są w dobrym stanie. Jeśli auto ma jakieś mankamenty – otarcia, przerysowania, wgniecenie – również pokaż to na zdjęciach.

Zasada jest taka – im więcej pokażesz ze swojej oferty wynajmu na zdjęciach, tym większa szansa, że trafi do Ciebie klient zdecydowany na wynajęcie Twojej oferty i nie będzie niczym zaskoczony.

Jeżeli zdjęcia będą słabej jakości i będzie ich niewiele, możesz nie zainteresować nikogo swoim ogłoszeniem wynajmu lub trafi do Ciebie klient, który dopiero na miejscu zapozna się ze wszystkimi szczegółami ogłoszenia i może okazać się, że nie skorzysta z Twojej oferty wynajmu. Stracisz tylko swój czas.

Dodaj cennik swojej oferty i ustaw lokalizację

Wpisz w odpowiednie rubryki cennik swojej oferty, wysokość kaucji oraz warunki wynajmu. To ważne, aby Twoi potencjalni klienci wiedzieli ile będzie ich kosztowało wynajęcie mieszkania, domu, samochodu czy innego sprzętu od Ciebie.

Oznacz również dokładnie lokalizację (miasto, województwo, ulica) w której znajduje się rzecz do wynajęcia.

Ustaw również opcję dostępności Twojej oferty – czyli zaznacza czy Twoja rzecz jest dostępna od ręki, czy zainteresowany klient musi zapytać o dostępność rzeczy w określonym terminie (po prostu zaznacza odpowiednie opcje w formularzu).

Na koniec możesz jeszcze przejrzeć swoją ofertę i ją zaakceptować.

To wszystko – twoje ogłoszenie jest już aktywne.

Jeszcze jedna ważna uwaga. Maile z systemu wynajmij24.pl czasami wpadają do folderu SPAM w poczcie e-mail, warto więc również sprawdzić ten folder.
 

Przeczytaj również: Poradnik jak dodać bezpłatne ogłoszenie w wynajmij24.pl


Możliwość zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń wynajmu 

W pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość zamieszczenia szerokiej oferty dotyczącej swoich usług dotyczących wynajmu. Tu nie ogranicza Ciebie ilość znaków czy zdjęć. Piszesz swoje rozbudowane oferty, przedstawiasz swoje warunki najmu i zalety dotyczące skorzystania z Twojej oferty. Dodajesz tyle zdjęć, ile potrzebujesz. To Twoja oferta i tylko Ty decydujesz jak bardzo rozbudujesz swoje ogłoszenie by zachęcić klientów do skorzystania z niej.

Dzięki założeniu konta w pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość, w każdej chwili edycji swojej oferty – możesz coś zmienić w opisie, dodać nowe informacje, zdjęcia itp. Edytujesz swoją ofertę w każdej chwili. Nic Ciebie nie ogranicza w tym zakresie.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje oferty.

https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register