Jak poruszać się po nowym wiadukcie? Przejazd z Januszem Nowakiem

W sobotę zostanie otwarty nowy wiadukt na Zatorze. Przed oficjalnym otwarciem warto zobaczyć, jak się po nim poruszać. Próbny przejazd wykonał wiceprezydent Janusz Nowak swoim polonezem.

Wiadukt zostanie otwarty już w sobotę. Przedtem warto zerknąć jak poruszać się po nowym obiekcie w Elblągu. Pierwszy próbny przejazd wykonał wiceprezydent Janusz Nowak swoim polonezem.

Warto dodać, że samochody polskiej produkcji stanowią pasję wiceprezydenta.

Janusz Nowak latem do Urzędu Miejskiego w Elblągu przyjeżdża 20-letnim Polonezem Atu. Jednak, jak mówił reporterowi Radia Gdańsk, chętnie Poloneza zamieniłby na… Fiata 125p.

– To tak, z sentymentu. Mam model kolekcjonerski „Poloneza Atu”. Zapłaciłem za niego, teraz mogę się przyznać 8 tysięcy złotych. Gdy mówiłem żonie, że chcę kupić taki samochód, pytała się po co. Jakiś tydzień temu przyznałem jej, że mam już dwóch kupców zainteresowanych moim „Polonezem”, którzy chcą za niego dać 10 tysięcy złotych. To teraz żona się pyta, dlaczego chcę go sprzedać. Marzę o dużym fiacie, bo z takim autem związane są moje najlepsze wspomnienia. Jeszcze w liceum kolega pożyczał fiata 125p od ojca – opowiada prezydent Nowak.

Urzędnicy elbląskiego Ratusza z zainteresowaniem przyglądają się pojazdowi, którym do Ratusza przyjeżdża Janusz Nowak.

– Przyznam, że wiceprezydent Nowak w polonezie wzbudza duże zainteresowanie. Nawet jednemu z pracowników biura prasowego dał się przejechać po dziedzińcu – mówi Joanna Urbaniak, rzecznik prezydenta Elbląga.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register