Jak stracić szybko prawo jazdy? Przekrocz prędkość – policja zrobi resztę

„Mnie nie złapią”. „Mnie to nie dotyczy”. „Muszę się spieszyć”. Tak często kierowcy tłumaczą sobie potrzebę szybszej jazdy. Niestety te „wymówki” nie skutkują na policjantów.

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej trzech kierujących, którzy zupełnie nie zwrócili uwagi na ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym. Każdy z nich jechał autem powyżej 100 km/h w miejscu, gdzie można jechać jedynie 50 km/h.

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali na 3 miesiące prawa jazdy trzem mężczyznom jadącym ze zbyt dużą prędkością. W każdym z przypadków przekroczenie było o ponad 50 km/h.

Pierwszym był  26-latek kierujący oplem. Policjanci zatrzymali go w okolicach miejscowości Rychliki. Kolejne dwa przypadki rażącego przekroczenia miały miejsce na drodze w okolicach Marwicy. 57-letni mężczyzna kierujący volkswagenem oraz 37-latek kierujący osobową skodą również przekroczyli 100 km na godzinę. Wszystkie przypadki zakończyły się zatrzymaniem uprawnień na 3 miesiące, 10 punktami karnymi oraz 500 złotowym mandatem karnym.

– Policjanci zapowiadają kolejne kontrole prędkości i surowe kary dla piratów drogowych – zapowiada kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

3 komentarze

 • Janik Reply

  10 lutego 2019 at 19:28

  przekrocz prędkość i nie włącz Yanosika to strata prawka gotowa

 • paulina Reply

  10 lutego 2019 at 20:58

  to trzeba jezdzic tak, zeby yanosik pomagał a noga na gazie nie byla za ciezka

 • Zamieńmy logikę yanosika Reply

  11 lutego 2019 at 18:31

  Z yanosik iem to jest tak, że my wciskamy kontrola drogowa a policja wciska że jej nie ma. Licho nie śpi

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register