Jedyne takie półkolonie wakacyjne dla dzieci w Elblągu!

To prawdziwy ewenement nie tylko w Elblągu, ale też prawdopodobnie w całej Polsce. Takie półkolonie wakacyjne tylko w Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Klimaty hawajskie, plażowanie, baseny, grill, zabawa do późnego wieczora oraz nocka w przedszkolu.

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu. Jedyne takie półkolonie wakacyjne w Elblągu

Wakacyjne półkolonie w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to niesamowita atrakcja dla wszystkich dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Takich atrakcji, jakie tu przygotowano dla dzieci, ciężko szukać w innych tego typu placówkach oświatowych, które organizują półkolonie wakacyjne dla dzieci w Elblągu.

Dzieciaki bawią się na wielkiej plaży, którą zorganizowano na terenie olbrzymiego placu zabaw. Jeśli pogoda na to pozwoli będą baseny i jacuzzi. Dzieci będą też spędzały czas w klimatach hawajskich – pyszne kolorowe napoje, owocowe dania, lody. Również nie zabraknie dań z grilla i szaleństw do późnych godzin wieczornych na olbrzymim, doskonale wyposażonym leśnym placu zabaw.

Mały Europejczyk organizuje również „nockę w przedszkolu” – to wspaniała impreza, gdzie dzieciaczki już od piątku do soboty przebywają na terenie tego elbląskiego przedszkola, a rodzice mają wolny, piątkowy wieczór.

Dzieci bawią się na dworze, na wspaniale urządzonym i olbrzymim placu zabaw. Jeśli doskwierają nam upały, dzieciaki mają zapewniony odpoczynek w basenach oraz ochłodę kurtyn wodnych, które są rozstawione na placu zabaw. Często również są organizowane wyprawy do lasu i na pobliską łąkę – to zajęcia rekreacyjne połączone z nauką przyrody.

Półkolonie wakacyjne w Elblągu – wszystko dla dzieci

Dzieci, które uczęszczają na półkolonie wakacyjne w Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, mają zapewnione:

– pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),

– fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.30

– atrakcje, zabawy, gry,

– wspaniałe atrakcje w salach zabaw,

– aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku.

* w piątki „Pidżama Party” – dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00.

*Pidżama Party odbywa się przy odpowiedniej ilości chętnych dzieci.

Wszystkie posiłki są przygotowywane przez naszą kuchnię, na bazie świeżych i zdrowych produktów spożywczych.

Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas – sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatnie dwa tygodnie sierpnia.

Dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30. To zaś oznacza, że rodzice mogą spokojnie pracować i zapewnić profesjonalną opiekę swoim dzieciom jeszcze przed urlopem lub już po nim.

Półkolonie wakacyjne w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to również doskonała okazja dla rodziców i dzieci do poznania i „wypróbowania” przedszkola i klas zerowych. Tu, na półkoloniach wakacyjnych, przekonacie się, ile może dać dzieciom i rodzicom Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu!

Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

Odwiedź nas na facebooku:

https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

Zadzwoń do nas: 515 406 883

Adres:

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register