Jedyny taki biwak w mieście. Noc pod namiotami w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Już w ten piątek (19.08) zapraszamy zarówno naszych przedszkolaków, absolwentów „Małego Europejczyka” jak również dzieci, które nie uczęszczają do naszego przedszkola w wieku od 3 roku do 10 roku na „Nocny Biwak” w Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu.

Można bez przesady powiedzieć, że to jedyne takie niepubliczne przedszkole w Elblągu, gdzie cała kadra nauczycielka i dyrekcja „nie zwalniają obrotów” w czasie wakacji. Zabawa trwa nadal!  Przedszkole jest otwarte w okresie wakacyjnym cały czas – organizując półkolonie dla dzieci z Elbląga i okolic.

O naszych półkoloniach przeczytasz tu:  Półkolonie w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

To jednak nie wszystko – w nowym, baśniowym budynku przy ul. Dąbrowskiego 33 organizujemy już w ten piątek „Nocny Biwak w Przedszkolu”!

Lepszego weekendu nie można sobie wymarzyć – dzieci mają zagwarantowaną świetną zabawę od piątku po południu do soboty do godz. 13.00. Rodzice w tym czasie mają dla siebie wolny czas w piątkowy wieczór i sobotni poranek!

Chcecie spędzić szalony, romantyczny wieczór sam na sam, bez dziecka? A może w końcu zaplanujecie długi odkładany wypad do znajomych? Co zrobić z dzieckiem, kiedy Wy będziecie wspaniale bawili się do późnych, nocnych godzin?

Wasze dziecko również może wspaniale wtedy spędzić czas – bawiąc się, korzystając z wielu atrakcji a jednocześnie znajdując się cały czas pod doskonałą opieką nauczycieli ze Żłobka i Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu.

Gwarantujemy – Wasze dziecko będzie nie tylko szalało, bawiło się, poznawało nowych przyjaciół, ale również będzie bezpieczne i szczęśliwe.

Organizujemy już w ten piątek słynną „Noc w Przedszkolu” – najlepszą weekendową imprezę dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Tego nie można przegapić!

Jeśli tylko pogoda na to pozwoli tym razem tradycyjna „nocna w przedszkolu” przeniesie się w plener, na nasz olbrzymi, wspaniale wyposażony plac zabaw i zamieni się w „biwak w przedszkolu”. Czyli będziemy spali pod ciepłymi i bezpiecznymi namiotami.

Nasza „Noc w Przedszkolu” rozpoczyna się w piątek o godz. 18.00 – do tej godziny należy dostarczyć do nas dzieci („Mały Europejczyk” ul. Dąbrowskiego 33). Dzieci natomiast odbieramy w sobotę do godz. 13.00

Podczas Nocy w Przedszkolu „Mały Europejczyk” dzieci mają zapewnione:

  • Wspaniałą zabawę i liczne atrakcje.
  • Doskonałą, fachową opiekę – każde dziecko, które u nas było na „nocce” chce wrócić raz jeszcze.
  • Biwakową noc w namiotach – jeśli pogoda na to pozwoli.
  • Śpiewy przy prawdziwym ognisku.
  • Gry, konkursy i zabawy, aż nas noc zastanie.
  • „Kino pod chmurką” – sens bajkowy na naszym leśnym placu zabaw między drzewami.
  • Pyszne jedzenie przygotowane przez nasze Panie Kucharki od godz. 18.00 w piątek do późnych godzin nocnych razem ze śniadaniem i drugim śniadaniem – u nas nikt nie jest głodny!
  • Sobotnie, poranne szaleństwa w naszym przy przedszkolnym, zalesionym Parku Zabaw.

Gwarantujemy miejsce w namiocie dla każdego dziecka, prosimy tylko o ciepłe ubrania sportowe, materac i śpiwór.

Koszt biwaku to 200 zł

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 515406883 (ilość miejsc ograniczona).

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register