Jesienny Festyn Rodzinny w SP4

W dniu 21 września br. na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu już po raz ósmy odbył się Wiosenny Festyn Rodzinny. Organizatorzy, Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki, w sobotnie południe zaproponowali lokalnej społeczności szereg atrakcji, gdzie każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Miłośnicy formacji siłowych mogli zobaczyć, jak przygotowane do służby publicznej są oddziały mundurowe. Tu bogato wyposażone stanowiska zaprezentowały straż miejska, straż pożarna oraz policja. Łącząc przyjemne z pożytecznym, każdy kto ukończył dziesiąty rok życia, mógł przystąpić do egzaminu na kartę rowerową pod czujnym okiem policjantów z drogówki.   

Na najmłodszych jak zawsze czekał dmuchany plac zabaw, ale sporo radości przysporzyły też warsztaty z baloniarstwa, plecenie warkoczy z dodatkami,  wielkie bańki mydlane oraz tegoroczna nowość – fotobudka.

Dbaniem o zdrowie oraz kondycję amatorów sportu zajęli się specjaliści ze szkółki piłkarskiej Legii Warszawa “Soccer School”, którzy podczas pokazowych zajęć pokazali, jakie ćwiczenia mogą poprawić technikę użytkową i trudną sztukę uderzania w piłkę. Zwieńczeniem zmagań sportowych był, wzbudzający sporo emocji, mecz piłki nożnej pomiędzy ekipami uczniów i nauczycieli.  

Na gości czekały też atrakcje kulinarne. Były smakołyki z grilla, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem oraz pyszna grochówka przygotowana przez kucharki ze szkolnej stołówki. Powodzeniem cieszyły się również ciasta upieczone przez nauczycieli oraz rodziców uczniów SP4.

Wszystkim przyjaciołom Czwórki, społeczności lokalnej, elblążanom, bardzo serdecznie dziękujemy za tłumne przybycie. Pamiętajcie o nas i do zobaczenia na następnych festynach! Najbliższy już wiosną.

Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register