Karma dla psa niejadka — jakie produkty kupić, aby pies chciał jeść

Pies niejadek to poważny problem dla właściciela. Jeśli Twój pupil odmawia jedzenia, na pewno w pierwszej kolejności zastanawiasz się, czy z jego zdrowiem wszystko w porządku. W przypadku, gdy jego zachowanie nie wskazuje na złe samopoczucie, a wyniki badań nie budzą niepojących podejrzeń, warto przemyśleć zmianę karmy. Brak apetytu może wynikać po prostu z nieodpowiedniego żywienia lub wybrednego charakteru pupila. Sprawdź, które karmy powinny przekonać go do zjedzenia swojego posiłku i jakich składników szukać, aby zagwarantować psu najlepsze witaminy i minerały ukryte w pokarmie. 

Pies niejadek i karmy, które mogą przypaść mu do gustu

Brak apetytu u Twojego psa wcale nie musi być skutkiem stanu chorobowego psa. Ważne, aby niechęć do jedzenia skonsultować na samym początku z lekarzem weterynarii, który prowadzi Twojego psa i upewnić się, że z jego zdrowiem wszystko w porządku. Jeśli na tym polu masz pewność, być może konieczna będzie po prostu wymiana spożywanej przez pupila karmy. W sklepie Bazar Pupila kupisz produkty przeznaczone dla zwierząt, w tym pyszne granulki suchej karmy, smakowite saszetki i puszki z karmą mokrą oraz smaczki, które mogą świetnie wzbudzić apetyt czworonoga. 

Karmy, które znajdują się w ofercie sklepu to wyselekcjonowany asortyment. Skład poszczególnych produktów pełen jest dobrych i wartościowych składników. Dobra karma dla psa niejadka charakteryzuje się wysoką zawartością białka pochodzenia zwierzęcego. Wołowina, jagnięcina, ryby — karmy powstają z najlepszych surowców, a jako dodatki, w karmach stosowane są wartościowe oleje, kwasy omega, warzywa i owoce, które w pełni uzupełniają wartości odżywcze, potrzebne do prawidłowego rozwoju. 

Wyjątkowo smakowite karmy dla wymagających niejadków

Niejadek, który ma problem ze spożywaniem podawanych posiłków, ma pewne wymagania co do zawartości swojej miski. Jeśli chcesz przekonać go do jedzenia, musisz zagwarantować mu produkty, które będą miały odpowiedni smak i aromat. Karmy pełne naturalnych składników zachęcają psiaka do spróbowania podanego posiłku. W efekcie zjadane są całe porcje, a pupil zyskuje energię i ochotę do zabaw. W rozbudzeniu apetytu czworonoga pomóc mogą przysmaki, jakie znajdziesz w ofercie internetowego sklepu zoologicznego. Podawane smaczki zachęcają pupila do jedzenia, ale nie napełniają jego żołądka na tyle, aby psi apetyt został w pełni zaspokojony. 

Jeśli Twój pupil ma problem ze spożywaniem podawanego jedzenia, sprawdź szeroką ofertę jakościowych produktów dla zwierząt, które znajdziesz w ofercie sklepu Bazar Pupila. Wybieraj karmy, które posiadają składniki pochodzenia naturalnego. Pamiętaj o tym, aby jednocześnie zagwarantować czworonogowi właściwą aktywność w ciągu dnia. Zabieraj psa na długie spacery, które będą pobudzać apetyt. Chowaj smaczki w specjalnie przeznaczonych do tego zabawkach i pozwól psiakowi samodzielnie dotrzeć do ich odszukania. Jakościowe jedzenie wspomagaj dbałością o ogólną kondycję fizyczną zwierzaka.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register