Kiedy policjanci zatrzymali podejrzanego, ten …zaatakował ich gałęzią!

Policjanci interweniowali przy ul. Płk. Dąbka. Tam, grupa osób miała rozbijać butelki przed blokiem. Okazało się też, że w jednym z zaparkowanych aut rozbito szybę. Policjanci zatrzymali jednego z agresorów. 19-letni mężczyzna… wymachiwał trzymaną w ręku gałęzią.

Była godzina 1.30 w sobotnią noc, gdy policjanci patrolowo-interwencyjni sprawdzali informację o agresywnie zachowującej się grupie mężczyzn przy ul. Płk. Dąbka. Na widok nadjeżdżającego radiowozu osoby zaczęły uciekać. Policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn, który wymachiwał kawałkiem grubej gałęzi.

W tym samym miejscu i czasie doszło również do uszkodzenia samochodu. Policjanci podejrzewając 19-latka o dokonanie tego czynu zatrzymali go. Podczas przeszukania okazało się, że młody mężczyzna ma przy sobie dwa dowody osobiste należące do innych osób. Jeden z tych dowodów w policyjnej bazie figurował jako utracony.

Policjanci zbadali też trzeźwość 19-latka. Miał on prawie promil alkoholu w organizmie. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

 kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu 

fot. zdjęcie poglądowe

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register