Kiedy zobaczył policyjny radiowóz…zaczął uciekać

20-letni mężczyzna został po krótkim pościgu zatrzymany przez policjantów z prewencji. Policjanci wyczuli od niego silny zapach marihuany. Przeszukali go. Okazało się, że uciekał bo miał przy sobie około 30 gramową paczkę zawierającą narkotyk.

Sytuacja miała miejsce wczoraj około godziny 22.00. Policjanci patrolowali ulicę Kosynierów Gdyńskich, gdy w pewnym momencie zauważyli młodego mężczyznę. Ten z kolei gdy spostrzegł zatrzymujący się radiowóz… zaczął uciekać. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 20-latka.

Jego ubranie przesiąknięte było zapachem marihuany. Funkcjonariusze postanowili więc go przeszukać. Przy mężczyźnie znaleziono foliowe zawiniątko z zawartością około 42 gramów suszu roślinnego, który po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazał się marihuaną.

Dodatkowo mężczyzna miał przy sobie wagę elektroniczną oraz kalkulator a także latarkę z paralizatorem. Posiadany zestaw może wskazywać, że zatrzymany mógł sprzedawać narkotyki. 20-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz usłyszy zarzut posiadania środków odurzających.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

1 komentarz

  • Prowokant Reply

    14 kwietnia 2018 at 07:09

    Boże ten świat już całkiem zepsuty jest,nie miał nic innego tylko tą siepę bo na zdj wygląda jak trawa skoszona ale pies oczywiście ma najlepszy węch jak tego nawet pewnie czuć nie było żeby dla głupich statystyk małolata w aferę kręcić bądź człowiekiem dla człowieka wszyscy jesteśmy równi,ciekawe jak by to ktoś od nich z bliskich był nie byłoby akcji i i artykułu opanujcie sie!!.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register