Kierowca potrącił psa. Właściciel…poszedł do domu!

Ta historia po prostu szokuje. Kiedy w Elblągu kierowca praktycznie rozjechał na ulicy małego psa, jego właściciel jak gdyby nic się nie stało poszedł do domu. To sprawca wypadku zatrzymał auto i uratował życie zwierzęciu. OTOZ Animals apeluje o pomoc finansową. Organizacja nie ma już środków na ratowanie życia zwierząt.

Jak informuje elbląski OTOZ Animals, we wtorek (tj. 13.11.18), po wypadku komunikacyjnym, pod naszą opiekę trafiła ta mała psinka. Nazwaliśmy ją Łezka.

Łezkę na ulicy Mącznej potrącił samochód. Bynajmniej nie jest to przypadek, kiedy kierowca dodał gazu i odjechał! Absolutnie. Kierowca wysiadł z samochodu i pośpieszył Łezce na pomoc. Natomiast właściciel suczki (bo trudno go nazwać „opiekunem”) odwrócił się na pięcie i poszedł w drugą stronę … Kierowca zawiózł poranione, skowyczące z bólu stworzenie do lecznicy. Natomiast „pan” Łezki poszedł sobie spokojnie do domu… Tak przynajmniej twierdzi świadek zdarzenia.

Łezka jest w stanie ciężkim, 50% powierzchni jej ciała pokrywa rana darta, miejscami bardzo głęboka. Jest duże prawdopodobieństwo, że wystąpi martwica odwarstwionej skóry.

Bardzo chcemy jej pomóc! Chcemy, żeby w pełni wyzdrowiała i znalazła wspaniałych opiekunów, którzy nigdy nie zostawią jej w potrzebie. Ale sami nie damy rady. Toniemy w długach, bo każdego dnia trafia do nas ranny albo chory pies lub kot. Stosy niezapłaconych faktur za leki, opatrunki i specjalistyczne badania, piętrzą się na naszych biurkach.

Dlatego znowu musimy błagać Was o pomoc – o najdrobniejsze nawet wpłaty na nasze konto, byśmy byli w stanie zapewnić należytą opiekę tym skrzywdzonym przez ludzi zwierzętom. Pomóżcie!

Jednocześnie prosimy Was również o pomoc w znalezieniu nowych opiekunów dla Łezki. Tak, aby, gdy tylko wyzdrowieje, mogła opuścić schronisko. Udostępniajcie ten post!

Wpłaty można kierować na nasze konto:

41 1160 2202 0000 0001 2949 7297

BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX

z dopiskiem: dla Łezki

1 komentarz

  • kika Reply

    19 listopada 2018 at 19:50

    Masakra wlasciciela bym wrzucila pod auto i czekala az zemrze.Mam nadzieje za poniesie kare za to co zrobil?

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register