Kłótnia braci zakończona ciosem nożem

Policjanci interweniowali po kłótni do jakiej doszło pomiędzy dwójką braci. W jej trakcie młodszy z braci 27-letni Paweł Z. miał ugodzić starszego brata nożem. Jak wynika z ustaleń mężczyźni pokłócili się w trakcie picia alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 13.00 przy ul. Skrzydlatej. Tam, dwaj przyrodni bracia 27-latek oraz 41-latek mieli razem pić alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni i szarpaniny.

Młodszy z braci miał wybiec za starszym z mieszkania i tam ugodzić go nożem w klatkę piersiową. 41-letni mężczyzna został po tym przewieziony do szpitala, natomiast jego 27-letniego przyrodniego brata zatrzymali policjanci. Mężczyzna próbował ukryć się w mieszkaniu a nawet uciekać przez okno – założono mu kajdanki. Zabezpieczono także nóż.

Zanim 27-latek trafił do policyjnego aresztu najpierw pozostał w szpitalu pilnowany przez policjantów na otruciu alkoholowym. Trafił następnie do policyjnego aresztu. Badanie alkotestem dało wynik 2,6 promila alkoholu w organizmie. 41-letni brat zatrzymanego pozostał w szpitalu. Rana po ugodzeniu nie spowodowała obrażeń wewnętrznych. 27-latek trzeźwieje teraz w policyjnym areszcie.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register