Kontrowersyjny pomysł z elbląskimi “porodówkami”

W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu zakończył się remont traktu ginekologiczno-położniczego. Teraz ma być tam przeniesiona ginekologia ze Szpitala Miejskiego. Pomysł ten wzbudza sporo kontrowersji. W związku z tym w poniedziałek, 12 października o godz. 12, odbędzie się spotkanie on-line dla elblążanek. Tematem będzie połączenie oddziałów.
 
Do dyspozycji mieszkańców będą dyrektorzy obu szpitali: Elżbieta Gelert i Mirosław Gorbaczewski, a także Jacek Wójcik z-ca dyrektora Szpitala Miejskiego ds. lecznictwa, specjalista ginekologii i położnictwa oraz wiceprezydent Michał Missan.
 
Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams, do którego zaproszenie zostanie udostępnione w dniu wydarzenia na stronie www.elblag.eu (wystarczy kliknąć udostępniony link). Wydarzenie będzie publiczne i ogólnodostępne. Spotkanie będzie jednocześnie transmitowane na oficjalnym kanale YouTube Miasta Elbląg.
 
Elblążanki, które nie będą mogły wziąć bezpośrednio udziału w spotkaniu, mogą później przekazać swoje pytania drogą mailową na adres: biuroprasowe@umelblag.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register