Koszmarny wypadek w Toruniu. Piesi nie mieli żadnych szans /drastyczne nagranie/

Do tragicznego wypadku doszło na przejściu dla pieszych w Toruniu. Piesi nie mieli żadnych szans na przeżycie. Publikujemy taką informację aby przestrzec kierowców i pieszych w Elblągu. U nas również dochodzi do podobnych wypadków drogowych, także ze skutkiem śmiertelnym.

Nagranie jest drastyczne. Piesi przechodzą w nocy przez przejście. Sygnalizacja nie działa. Jeden samochód jeszcze zdążył dwójkę ludzi wyminąć. Drugi już nie. Z potężną siłą uderzył w pieszych. Nie mieli żadnych szans. Ponieśli śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło nad ranem w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Dwójka przechodniów – 67-letni mężczyzna i kobieta – zginęli na miejscu.

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 57-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, jadąc Szosą Lubicką w kierunku centrum, potrącił dwie osoby przechodzące przez jezdnię – mówił Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Serwis OtoTorun ustalił nieoficjalnie, że kierowca z zawodu był taksówkarzem. W momencie wypadku był trzeźwy.

 

Dzisiaj o godzinie 4.20 na ulicy Lubickiej w Toruniu. Zawodowy kierowca taksówki. Król szos !!! Zabija dwie osoby … ?

Publié par Jacek Kwiatkowski sur lundi 1 Janvier 2018

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register