Które z modeli biurek najlepiej sprawdzą się dla ucznia?

Początek szkolnej edukacji to ważny moment w życiu każdego dziecka. Od wygodnego wyposażenia pokoju, w którym będzie ono odrabiać lekcje wiele zależy. Zobacz, które spośród biurek dostępnych na rynku sprawdzą się najlepiej.

Regulowane biurko dziecięce Amare Grey – świetna opcja na co dzień

Regulowane biurko dla dziecka z rozdzieloną powierzchnią roboczą to świetne rozwiązanie na przemyślane zaaranżowanie codziennej przestrzeni ucznia klas pierwszych. Mebel wyposażono w uchwyt korbowy, dzięki któremu można regulować wysokość biurka – w miarę jak dziecko rośnie. Model przeznaczono dla pociech, które osiągnęły wzrost na poziomie co najmniej 110 cm. Regulację ułatwia – znajdująca się z boku – skala odnosząca się do wzrostu dziecka. Centralny element blatu daje możliwość pochylenia go pod kątem 25 stopni, co stanowi ułatwienie podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac plastycznych. Podczas gdy przechyleniu podlega jedynie wybrana część biurka, pozostały fragment blatu jest nieruchomy, a więc idealny do położenia, na przykład, zestawu farb, pasteli czy książek.

Wysuwana szuflada ma wystarczająco dużo przestrzeni, aby umieścić na niej niezbędne akcesoria. Producent przewidział również miejsce na powieszenie plecaka. Haczyk umieszczony z boku nadaje się do tego idealnie. Wymiary biurka: 1190 mm x 730 mm x 580-810 mm. Wymiary blatu: 1190 x 730 mm.

Kupujesz fotel gamingowy? Zobacz, na co zwrócić uwagę!

Biurko Halmar Elmo w nowoczesnych kolorach – idealna opcja dla starszych uczniów

Jeśli szukasz biurka dla dorastającej córki lub syna, rozważ możliwość zakupu biurka Halmar Elmo. Mebel został utrzymany w nowoczesnej kolorystyce. Połączenie imitacji drewna w wybarwieniu dąb wotan i neutralnego antracytu prezentuje się szalenie elegancko, a zarazem przytulnie. Bazę biurka stanowi laminowana płyta MDF. W celu ułatwienia przechowywania nieodłącznym elementem mebla jest dwuczęściowa szafka. Pomieszczą się w niej podręczniki, zeszyty i inne akcesoria. Wymiary biurka: 120 cm x 55 cm x 78 cm.

Biurko dziecięce z elektryczna regulacją wysokości – wygoda i ergonomia

Kolejnym modelem zasługującym na uwagę rodzica jest biurka Spacetronik XD SPE-X116, występujące w trzech wariantach kolorystycznych: białym, biało-niebieskim i biało-różowym. Ten mebel jest wyposażony w elektryczną regulację wysokości blatu, przez co sprawia wrażenie, że rośnie wraz z dzieckiem. Już dziś zainwestuj w prawidłową postawę ciała, komfort i zdrowie pociechy. Możliwości dopasowania parametrów do potrzeb pociechy sprawiają, że jest to model odpowiedni dla użytkowników w różnym wieku. Wygoda codziennego użytkowania jest czynnikiem decydującym o popularności tego biurka wśród dzieci rozpoczynających szkolną przygodę. Długotrwałe korzystanie nie jest problemem, kiedy mały użytkownik ma możliwość szybkiej zmiany pozycji z siedzącej na stojącą – dzięki opcji elektrycznego podniesienia blatu do pożądanej wysokości (z 550 mm do 890 mm). Dla jeszcze większej wygody producent przygotował dedykowaną pionową półkę – do kupienia osobno.

Podsumowując, spośród licznych opcji zakupu mebla dla dziecka najbardziej sensownym rozwiązaniem wydaje się nabycie biurka z regulacją wysokości, wyposażone dodatkowo w pochylany pulpit. Daje ono najwięcej możliwości zmiany pozycji i dostosowania blatu do bieżących potrzeb ucznia. Z mebla z powodzeniem może korzystać więcej niż jedno dziecko – elektryczna zmiana wysokości znacząco to ułatwia.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register