Ktoś podkłada truciznę zwierzętom w Elblągu

Do naszej redakcji dotarła informacja od Czytelników, że w jednym z rejonów miasta ktoś podkłada truciznę zwierzętom. Jak się okazuje ofiarą tego procederu padł pies jednego z elblążan.

Na facebooku pojawił się apel elblążanina, którego pies zjadł truciznę, którą ktoś podkłada zwierzętom. W efekcie zatruł się pies jednego z mieszkańców naszego miasta.

W okolicy ul 1maja, Giermków, Mącznej, szkoły nr 21 rozgrywa się jakaś wojna o koty… No i znalazł się jakiś (…) osobnik upośledzony, który postanowił wytruć te koty. Rozrzuca trutki w tej okolicy i cierpią na tym całe rzesze zwierząt.

Moja 6-miesięczna rottweilerka Leja padła ofiarą takiego czynu. Mój pies zatruł się w sobotę 8.09.2018. Do dziś walczymy i nie wiemy czy się wykaraska. Trutka atakuje wszystkie organy wewnętrzne. U nas padło na trzustkę, wątrobę, śledzionę, dwunastnicę, żołądek, jelita, nerki przestały pracować.

Więc przestrzegam przed tą okolicą i wyprowadzaniem tam pupili na spacery” – alarmuje jeden z elblążan, którego pies padł ofiarą podłożonej trucizny.

W tej sprawie będziemy kontaktowali się z Komendą Miejską Policji w Elblągu.

fot. facebook/zdjęcie właściciela psa

2 komentarze

  • eSeM Reply

    13 września 2018 at 08:03

    Każdy zostanie kiedyś rozliczony za swoje czyny. Mam nadzieję, że tego człowieka spotka sroga kara. A pieskowi życzę powrotu do pełnego zdrowia!!

  • 098 Reply

    13 września 2018 at 17:04

    Dorwac debila i podac mu trutke tylko tak zeby sie meczyl,zeby wiedzial jak cierpi zwierze.NIE RATOWAC!!!

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register