Kursy dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, które można rozpocząć

Kurs tańca, gry w tenisa czy doskonalenia umiejętności prowadzenia samochodu lub motoru to ciekawa forma spędzania wolnego czasu dla aktywnych. Voucher na kurs to również oryginalny pomysł na prezent. Świetnie sprawdzi się, np. jako niespodzianka urodzinowa.

Kursy dla aktywnych to sposób na aktywne spędzanie chłodniejszych jesiennych dni. Atrakcyjne zajęcia, takie jak taniec, doskonalenie jazdy samochodem czy nauka nowej dyscypliny sportu mogą okazać się również początkiem nowej pasji. To świetny pomysł na Wyjątkowy Prezent dla bliskiej osoby, np. z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu czy zaręczyny.

Kurs tańca

Kurs tańca to prezent nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Taniec to idealne zajęcie dla wszystkich, których na co dzień rozpiera energia oraz są ciekawi nowych doświadczeń. Intensywny wysiłek fizyczny spala mnóstwo kalorii, pięknie modeluje sylwetkę i jest jednocześnie świetną zabawą. Kurs tańca to zatem doskonały pomysł na prezent, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny bądź pary, np. jako ślubny podarunek. Wyjątkowy Prezent oferuje zajęcia z różnych stylów tańca, od tanga i salsy po taniec na rurze. Dla osób niezdecydowanych ciekawym rozwiązaniem jest pakiet „Podróż po Tanecznych Stylach Świata”, który obejmuje 4 godzinne lekcje tańca, każda z nich w innym stylu. Wyrusz zatem w niezwykłą przygodę po różnorodnych stylach tanecznych i znajdź ten, który ci najbardziej odpowiada. Interesującym zajęciem dla kobiet jest nauka tańca na rurze, czyli pole dance. Na zajęcia można chodzić indywidualnie lub skorzystać z ćwiczeń grupowych. Pole dance łączy w sobie taniec i elementy akrobatyki i fitnessu, zatem to rewelacyjny sposób na aktywność dla wszystkich, którzy chcą zadbać o sylwetkę i ogólną kondycję oraz dobrze się bawić.

Kurs doskonalenia jazdy samochodem i motorem

Kurs doskonalenia jazdy samochodem to świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika czterech kółek. Warsztaty doszkalające odbywają się o każdej porze roku, a jesień to idealna pora, aby rozpocząć zabawę na profesjonalnym torze. Pod opieką doświadczonego instruktora uczestnik kursu uczy się właściwie reagować w niebezpiecznych lub nietypowych sytuacjach na drodze, ćwiczy refleks, jazdę po łuku, panowanie nad kierownicą czy hamowanie na śliskiej powierzchni. Kurs sprawdzi się u każdego kierowcy, podniesie jego kwalifikacje i zdecydowanie zwiększy pewność siebie w trakcie prowadzenia samochodu. Miłośnicy większych samochodów mogą skorzystać z vouchera na kurs jazdy off-roadowej. To świetny sposób, aby sprawdzić swoje umiejętności w trudnych warunkach, kierując autem 4×4, np. Nissanem Patrola GR Y60. Kursy doskonalenia jazdy odbywają się również dla zwolenników jazdy na motorze, zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych kierowców. Poziom szkolenia dobierany jest indywidualnie po ocenie przez instruktora umiejętności uczestnika kursu. Szkolenie ma w całości charakter praktyczny, jednak w trakcie zajęć szkoleniowiec uzupełnia także wiedzę teoretyczną. Rozszerzony kurs doskonalenia techniki jazdy motocyklem to idealny pomysł na prezent dla chłopaka, taty, męża, brata czy dziewczyny. Z pewnością ucieszy miłośników zarówno czterech kółek, jak i jednośladów.

Nauka gry w tenisa i squasha

Tenis to bardzo popularna dyscyplina sportu. Kurs gry w tenisa można zacząć jesienią, ponieważ większość placówek, które udzielają lekcji, dysponuje zarówno kortami odkrytymi, jak i zamkniętymi. To świetny pomysł, aby zaszczepić w kimś pasję do sportu, zwłaszcza najmłodszym, gdyż z zajęć na korcie mogą korzystać już kilkuletnie dzieci. Zarówno tenis, jak i squash angażują wszystkie mięśnie, poprawiają wydolność organizmu i pozytywnie wpływają na ogólną kondycję ciała. Zajęcia na korcie to również doskonała zabawa i sposób na przyjemne, a przede wszystkim aktywne spędzenie jesiennego popołudnia. Voucher na kurs to także świetny pomysł na prezent dla zakochanych, gdyż zajęcia mogą odbywać się również w parach. Squash to dyscyplina sportu trochę podobna do tenisa, z tą różnicą, że piłkę odbija się od ściany, a nie do przeciwnika stojącego po drugiej stronie siatki. Zajęcia są świetną formą aktywnego spędzania wolnego czasu, zwłaszcza dla osób, które nie przepadają za monotonnymi ćwiczeniami na siłowni, a jednocześnie chcą dobrze wyglądać i mieć idealną kondycję. Wyjątkowy prezent w postaci vouchera na kurs tenisa bądź squasha to doskonały pomysł na oryginalny i bardzo praktyczny prezent dla każdego, niezależnie od wieku czy osiągnięć sportowych. Zajęcia na korcie to nie tylko świetna zabawa, ale również sposób na zdrową rywalizację, np. z członkiem rodziny, znajomym czy przyjaciółką.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register