Leżał pijany w rowie. Okazało się, że poszukiwała go elbląska prokuratura

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w Braniewie w ciągu jednego dnia zatrzymali dwóch poszukiwanych. Wobec jednego z mężczyzn funkcjonariusze zainterweniowali tuż po sygnale od mieszkańca, który powiadomił, że ktoś leży w przydrożnym rowie.

12 marca br. po godzinie 14.00 oficer dyżurny jednostki policji został powiadomiony, że w przydrożnym rowie w okolicach Braniewa leży pijany mężczyzna. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Po dotarciu do 42-latka i upewnieniu się, że nie potrzebuje on pomocy medycznej, funkcjonariusze przystąpili do ustalenia jego tożsamości.

Odpowiedź ze służbowych systemów była jednoznaczna – mężczyzna był poszukiwany przez elbląską prokuraturę oraz prokuraturę w Starogardzie Gdańskim. Mężczyzna z miejsca interwencji trafił do komendy.

Tego samego dnia funkcjonariusze ”patrolówki” realizując sądowe polecenia postanowili zapukać do jednych z drzwi na terenie powiatu. Z ustaleń policjantów wynikało, że może tam przebywać poszukiwany. Chwilę później podejrzenia policjantów potwierdziły się.

Zatrzymany 64-latek jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi teraz najbliższe 45 dni za przestępstwo uszkodzenia ciała.

KPP Braniewo

1 komentarz

  • Janinajaninailko Reply

    14 marca 2019 at 20:29

    Praaca Prokuratury w ogóle pozostawia wiele do zyvzenia, alimemciarze siedza w domku i piją a prokuratura ich znalezc nie może ech

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register