Lovol – ciekawe traktory z Chin

Wydaje się, że chińscy producenci samochodów, ciągników i maszyn budowlanych etap powielania zachodniej konkurencji mają już dawno za sobą. Na chwilę obecną producenci z Państwa Środka prezentują coraz ciekawsze konstrukcje, czego przykładem mogą być ciągniki Lovol. Traktory, których autoryzowanym dealerem w Polsce jest elbląska spółka E-VOLE.

 Nie ma targów rolniczych na których nie można byłoby, pośród ogromu maszyn, natknąć się na stoisko z chińskimi ciągnikami Lovol. Marka Lovol na polskim rynku istnieje od 4 lat, wcześniej traktory były sprzedawane pod nazwą Foton.

Lovol to proste, niezawodne i trwałe traktory. Cechuje je maksymalna wydajność w najniższej cenie na rynku. Zaprojektowane są w nowych technologiach, są komfortowe i wyróżniają się europejskim dizajnem.

W polskiej ofercie na chwilę obecną znajduje się 5 modeli ciągników Lovol: M254 (25 KM), M354 (35 KM), M504 (50 KM), 754 (75 KM) oraz 904 (90 KM). Najmniejszy model idealnie nadaje się do zastosowań komunalnych i tak też jest promowany.

Niebieskie ciągniki wyposażone są w mechaniczne, zsynchronizowane skrzynie biegów z mechanicznym rewersem. Największy model ma biegi w układzie 16×8, 2 kolejne posiadają 12×12 biegów, a 2 najmniejsze 8×8.

Traktory Lovol charakteryzują się ciekawą stylizacją m.in. zastosowaniem świateł LED, a modele M254/M354 prezentują jej najnowszą odsłonę. Przyzwoicie wykonane są również wnętrza kabin. Wszystkie podzespoły opisywanych traktorów produkowane są w jednej fabryce, a na gotowe ciągniki oferowana jest gwarancja, w zależności od modelu, na rok, 2 lata lub 1000 mth, w zależności od tego co pierwsze nastąpi.

Jak zapewnia Kamil Józefowski z firmy E-Vole: ciągniki Lovol są prostymi konstrukcjami dzięki czemu nie ma z nimi większych problemów serwisowych. Ponadto charakteryzują się one atrakcyjnym wyposażeniem standardowym oraz ceną.

W wyposażeniu standardowym chińskich ciągników znajdują się m.in. obciążniki przednie i w tylnych kołach, kabina 4-słupkowa z fotelem Grammer, a w trzech największych modelach klimatyzacja, szyberdach oraz radio z USB.

Jeśli szukasz jednocześnie mocnego i niezawodnego traktora w najlepszej cenie na rynku to Lovol właśnie taki jest! Dlatego też wszystkich zainteresowanych zapraszamy na XXVI Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu w dniach 15-16 czerwca. Firma E-Vole zaprezentuje się tam z traktorami marki Lovol oraz Solis, gdyż wprowadzamy kolejną markę rynek. Zachęcamy do odnalezienia stoiska E-Vole

E-Vole spółka z.o.o

Stanisława Sulimy 1,

82-300 Elbląg

tel.  kom.: 600 392 075

e-mail: biuro@lovol.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register