Magda Gessler w Elblągu. Odwiedziła lokalną restaurację i SPA

Znani z ekranów telewizorów często i chętnie goszczą w Elblągu. Kilkukrotnie nasze miasto odwiedzali już: Jakub Porada – dziennikarz i podróżnik oraz znana restauratorka i prowadząca program „Kuchenne Rewolucje” – Magda Gessler.

O wizycie „gwiazdy Kuchennych Rewolucji” poinformował dziś Hotel Elbląg na swojej stronie na facebooku. Magda Gessler w Dzień Kobiet odwiedziła SPA oraz Restaurację „Dom Królów”. Gessler realizowała w ostatnich dniach programy w Pasłęku oraz Grudziądzu. Restauratorka jednak nie ponformowała oficjalnie o swojej wizycie w Elblągu.

#DomKrólów | Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć w restauracji Dom Królów Panią Magda Gessler 🙂

Publié par Hotel Elbląg **** sur vendredi 9 mars 2018

Zachwycony Elblągiem jest również dziennikarz i podróżnik Jakub Porada, który kilkukrotnie odwiedzał nasze miasto. Raz był również z ekipą „Dzień Dobry TVN”, realizując w Elblągu jeden z odcinków.

– Byłem w Elblągu rok temu i jestem pod dużym wrażeniem miasta i regionu elbląskiego. Chcemy zachęcić Polaków, aby właśnie tu udali się na wypoczynek – mówił  nam Jakub Porada. – Zresztą obiecałem Waszej redakcji, że tu wrócę z kamerami i słowa dotrzymałem.

Więcej o wizycie Jakuba Porady tu: http://fakty.elblag.pl/jakub-porada-ponownie-w-elblagu-tym-razem-z-ekipa-dzien-dobry-tvn/  

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register